Alcozar, ako to funguje? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Alcozar – Alkoholizmus je forma závislosti, ktorá postihuje telo na fyzickej aj psychickej úrovni, poškodzuje žalúdok, pečeň, mozog a srdce. Preto sa u človeka závislého od alkoholu môžu objaviť príznaky ako nespavosť, strata pamäti, nevoľnosť, vracanie a poruchy reči.

K tomu všetkému by sme mali pridať stav celkovej depresie, premenlivej nálady, v niektorých prípadoch môžu nastať aj sexuálne poruchy. Alcozar je ideálnym riešením pre trvalý boj proti alkoholizmu a jeho účinnosť bola potvrdená štúdiami žien a mužov rôzneho veku a s rôznym stupňom alkoholizmu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Definícia alkoholizmu

Alkoholizmus je neschopnosť kontrolovať pitný režim do tej miery, že sa z neho stane zneužívanie alkoholu. Porucha užívania alkoholu sa delí na tri kategórie: mierna, stredná a ťažká. Každá skupina má iné príznaky a môže spôsobiť škodlivé vedľajšie účinky. Ak sa nelieči, telo sa časom stane závislým od alkoholu.

Ľudia s poruchou užívania alkoholu budú naďalej piť, aj keď to spôsobí negatívne dôsledky, ako je strata zamestnania alebo poškodenie vzťahov s blízkymi.

Existuje veľa možností liečby, ako dosiahnuť dlhodobú triezvosť a prekonať závislosť od alkoholu.

OPHTALAX

Čo spôsobuje alkoholizmus?

Alkoholizmus sa vyvíja, keď nadmerné pitie mení chemickú rovnováhu v mozgu. Jedinec neustále túži cítiť príjemné pocity a eufóriu, aj keď to spôsobuje škodu. Po čase pocity súvisiace s alkoholom ustúpia a človek bude pokračovať v užívaní alkoholu, aby zabránil abstinenčným príznakom , ktoré sa môžu stať dosť nepríjemnými a nebezpečnými.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Aké sú rizikové faktory?

Alcozar

Niektoré rizikové faktory môžu zvýšiť riziko vzniku alkoholizmu.

 • Neschopnosť kontrolovať spotrebu alkoholu
 • Viac ako 15 nápojov týždenne (muži)
 • Viac ako 12 nápojov týždenne (ženy)
 • Uprednostnenie alkoholu nad osobné povinnosti
 • Po pití sa správa inak
 • Rodič s poruchou užívania alkoholu
 • Iné problémy duševného zdravia, ako je depresia, úzkosť alebo schizofrénia

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Aké sú príznaky?

Príznaky porúch užívania alkoholu v správaní vyplývajúcich zo závislosti od alkoholu. Ľudia trpiaci poruchou užívania alkoholu sa správajú takto:

 • Pitie sám
 • Pitie, aby ste pocítili účinky alkoholu (vysoká tolerancia)
 • Keď sa vás pýtajú na váš pitný režim, stanete sa agresívnym alebo nahnevaným
 • Nejedenie/zlá výživa
 • Zanedbajte hygienu
 • Chýbajúca práca/škola kvôli pitiu alkoholu
 • Pokračovať v pití, aj keď nastanú právne, sociálne alebo ekonomické problémy
 • Zanedbávanie spoločenských, profesionálnych alebo rekreačných aktivít v dôsledku konzumácie alkoholu

Fyzické príznaky:

 • Medzi abstinenčné príznaky, keď nepijete, patrí trasenie, nevoľnosť a vracanie
 • Trasenie ráno po pití
 • Ráno po pití vypadne pamäť
 • Cirhóza alebo symptómy typu dehydratácie (alkoholická ketoacidóza).

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo je Alcozar a ako funguje?

Alcozar je prípravok na báze prírodných bylinných extraktov, pomáha v boji proti závislosti od alkoholu. Nie je to liek, ale prípravok v kvapkách, bez zápachu a chuti, preto je ideálny na riedenie do iných tekutých nealkoholických látok.

Produkt rýchlo odstraňuje toxíny z tela, čím postupne zmizne túžba piť alkoholické nápoje, až kým sa úplne neodstráni.

Alcozar bol testovaný na 1 000 dobrovoľníkoch a výsledky boli prekvapivé, pretože 25 % prestalo piť v priebehu niekoľkých mesiacov a 75 % zaznamenalo vážne zníženie závislosti.

Zloženie kvapiek Alcozar proti závislosti od alkoholu

Alcozar obsahuje 90% prírodných zložiek, neobsahuje GMO a cukor, takže ho môžu bezpečne užívať aj diabetici. Zmes využíva prirodzené vlastnosti bylín na obmedzenie porúch alkoholu a zníženie túžby po pití. Alkatox obsahuje:

– Extrakt z ostropestreca mariánskeho:  je dôležitým prírodným antioxidantom, ktorý uľahčuje syntézu bielkovín a uľahčuje metabolizmus v pečeni. Týmto spôsobom podporuje odstraňovanie toxínov a otravy alkoholom;

– Kudzu koreň:  orientálneho pôvodu, vďaka svojim alkalizujúcim vlastnostiam má gastroprotektívnu funkciu. Podporuje aj psychofyzickú pohodu, a preto je ideálny na boj proti návykovému stresu;

– Extrakt z mäty piepornej:  pôsobí dekongestantne, podporuje srdce, čistí dýchacie cesty, dodáva prípravku príjemnú vôňu;

– Tymián  : je vynikajúce antimikrobiálne činidlo, ktoré pôsobí tak, že odstraňuje toxíny a reguluje tráviace funkcie; má dôležité expektoračné a antispazmodické vlastnosti;

– Koreň sladkého drievka :  je látka bohatá na diuretické, tráviace a protizápalové vlastnosti a reguluje metabolizmus solí v tele, normalizuje funkciu obličiek. Posilňuje tiež imunitný systém a prispieva k eliminácii toxínov.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Alcozar

Výhody a výhody Alcozar

Pravidelné užívanie Alcozaru prináša telu množstvo výhod a účinne pôsobí proti syndrómu závislosti od alkoholu. Presne takto:

 • Znižuje túžbu piť alkoholické nápoje;
 • Podporuje odstraňovanie toxínov a odpadu;
 • Má hepatoprotektívny účinok reguláciou funkcie pečene a zlepšením funkcie obličiek;
 • Znižuje nervový stres a úzkosť spôsobenú abstinenčným syndrómom;
 • Ovplyvňuje rovnováhu nálady, pôsobí proti podráždenosti;
 • Zlepšuje pľúcne, obehové a neurologické funkcie;
 • Má pozitívny vplyv na libido, zlepšuje kvalitu sexuálnej výkonnosti.

Výskum tiež ukázal, že Alcozar ponúka množstvo výhod, ako napríklad:

 • Možnosť kombinácie prípravku s inými liekmi;
 • Zloženie Alcozar zaručuje dlhodobú averziu k alkoholu;
 • Prírodné zložky zabraňujú nežiaducim vedľajším účinkom, ako sú otravy alebo alergické reakcie.
 • Alcozar kvapky vám pomôžu rýchlo sa zbaviť závislosti od alkoholu.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako používať Alcozar ? Odporúčaný príjem

Kvapkové zloženie umožňuje rýchlu absorpciu v organizme a zaručuje účinné terapeutické účinky. Pokiaľ ide o podávanie Alcozar, dávka nesmie prekročiť 5 gramov denne, v dvoch dávkach denne počas 30 dní.

Doplnok by sa mal užívať s jedlom alebo veľkým pohárom vody, pretože je úplne bez zápachu a chuti. Alcozar vykonáva svoju činnosť prostredníctvom troch základných fáz:

1. fáza:  sedem dní po užití kvapiek vzniká stav averzie k chuti a vôni alkoholických nápojov.

2. fáza:  týka sa obdobia od ôsmeho do dvadsiateho dňa, počas ktorého má Alcozar čistiacu funkciu, odstraňuje toxíny z krvi a organizmu celkovo; V tejto fáze sa nervový systém normalizuje so znížením agresívnych a depresívnych stavov;

Fáza 3:  trvá od dvadsiateho prvého do tridsiateho dňa. Počas tohto obdobia sa pacient úplne vzdá pitia alkoholu a vráti sa do úplne normálneho života.

Alcozar kvapky: kontraindikácie a vedľajšie účinky

Alcozar kvapky boli klinicky testované a zistilo sa, že sú bezpečné a bez vedľajších účinkov a kontraindikácií. Užívanie doplnku v kvapkách nemení hladinu cukru v krvi, takže ho možno podávať aj ľuďom s cukrovkou.

Alcozar neobsahuje GMO ani nebezpečné pomocné látky, ale samozrejme sa nesmie podávať osobám alergickým na jednu alebo viac zložiek alebo tehotným ženám.

Prípravok je dobre znášaný a nemá vedľajšie účinky, nie je návykový a nevyvoláva abstinenčné príznaky. Užívanie alkoholu v kombinácii s Alcozar môže spôsobiť poruchy, ako je nevoľnosť, tras, gastrointestinálne symptómy a stavy nervozity a úzkosti.

Alcozar kvapky pôsobia proti „pitnej“ psychóze, podporujú organizmus pri regenerácii funkcií pečene, obličiek, srdca a mozgu. Ľudia podstupujúci liečbu v krátkom čase získajú svoju bývalú energiu a vitalitu, čím sa oslobodia od kŕčovitej túžby po alkohole.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Alcozar

Názory a komentáre zákazníkov, ktorí už Alcozar použili :

Ľudia, ktorí niekoľko mesiacov užívali kvapky Alcozar , zaznamenali zlepšenie ich psychofyzickej pohody, čo je nevyhnutné v boji proti alkoholizmu.

Názory ľudí, ktorí si kúpili Alcozar , sú vo všeobecnosti veľmi pozitívne a týkajú sa predovšetkým rýchlosti prevádzky produktu a pomeru ceny a kvality, ale nielen toho. V skutočnosti väčšina používateľov skutočne oceňuje skutočnosť, že ide o riešenie bez zápachu a chuti a zároveň veľmi jednoduché na užívanie. Tu je niekoľko recenzií:

„Vďaka doplnku Alcozar v kombinácii so zdravou stravou a vyváženým životným štýlom som vyhral boj s alkoholizmom. Tiež mi to umožnilo obnoviť vzťah s partnerom.“

Názory a komentáre zákazníkov

„Pri užívaní Alcozaru som okamžite pocítil náhlu averziu k alkoholu a v krátkom čase sa mi podarilo oslobodiť od tejto veľkej závislosti.“

Je Alcozar dostupný v lekárňach? Cena a kde kúpiť:

Alcozar  nenájdete v lekárňach, bylinkároch ani paralekárňach. Produkt si môžete zakúpiť na  oficiálnej webovej stránke výrobcu  . Stačí vyplniť formulár na domovskej stránke s vašimi osobnými údajmi, telefónnym číslom a e-mailovou adresou.

Produkt je možné aktuálne zakúpiť na oficiálnej stránke  s mega zľavou -50%.

>>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár