Beauty Age Skin, podvod? Negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Beauty Age Skin je inovatívna receptúra ​​vytvorená na omladenie pleti, obnovenie jej vitality a odstránenie vrások. S prísadami ako 24k zlato, arganový olej a bylinné extrakty poskytuje toto sérum viditeľné výhody pre mladší, žiarivejší vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

ČO SPÔSOBUJE VRÁSKY A OCHADNUTÚ POKOŽKU?

Ako starneme, telo produkuje menej kolagénu, prirodzeného proteínu, ktorý poskytuje štruktúru a pomáha pokožke naťahovať sa pohybom. S menším množstvom kolagénu je vaša pokožka menej elastická a nemôže sa vrátiť na miesto tak ľahko ako predtým, čo spôsobuje vrásky . Ako starnete, strácate aj časť prirodzeného tuku uloženého pod povrchom vašej pokožky. Menej tuku pod kožou (strata objemu) spôsobuje, že pleť vyzerá menej kyprá.

Existuje mnoho ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú vrásky a ochabnutú pokožku:

 • Znečistenie vzduchu
 • Diéta a cvičenie
 • genetika
 • Vážnosť
 • Fajčiť cigarety
 • Stres
 • vystavenie slnku
 • Vaša starostlivosť o pleť
 • Pozri: Visadore

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<


Známky starnutia pokožky

vrásky


S pribúdajúcim vekom sa na našej pokožke začínajú objavovať vrásky a jemné linky. Existujú dva typy vrások:

Dynamické vrásky vznikajú, keď sa usmievate, smejete, mračíte sa alebo žmúrite. Keď pohnete tvárou, aby ste dosiahli tento výraz, objavia sa vám vodorovné čiary na čele, medzi obočím (jedenásť vrások) a okolo očí (vrana k nohám). Tieto vrásky zmiznú, keď si uvoľníte tvár.
Statické vrásky sú výsledkom rokov pohybov tváre, ktoré spôsobujú dynamické vrásky. Statické vrásky sú však hlboko zapustené a vždy viditeľné, nielen pri pohybe tváre.
Okrem toho, keď vaša pokožka stráca objem, môžete si všimnúť marionetové línie okolo úst alebo po stranách nosa.

V AKOM VEKU SA ZAČÍNAJÚ OBJAŤ VRÁSKY?

Každý starne inak, takže sa nedá predpovedať, kedy sa objavia vrásky. Produkcia kolagénu v tele začína klesať v polovici 20. rokov.Mnoho ľudí si po tridsiatke všimne dynamické vrásky, statické po štyridsiatke či päťdesiatke.

Pri načasovaní vrások zohráva úlohu aj genetika. Pravdepodobne budete postupovať podľa rovnakého vzoru ako vaši najbližší rodinní príslušníci.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Aké sú rôzne typy vrások na tvári?

Žiaľ, naša pokožka si pamätá všetky naše expresívne prejavy, ako je smiech, žmúrenie či krčenie nosa. Starnutím strácame cenný kolagén, ktorý dodáva našej tvári pružnosť a hydratáciu.

Aj keď existuje mnoho typov vrások na tvári, pomoc pri redukcii ich vzhľadu môžete nájsť v našich renomovaných  kúpeľoch na tvár v Norfolku, VA  .

Môžete mať len jednu tvár, no s pribúdajúcim vekom sa na vašej tvári môžu objaviť rôzne druhy vrások. Vráskam na našej tvári sa bežne hovorí „ryhy smiechu“, „ryhy úsmevu“, „zajičiaky“ alebo iný laický výraz pre kožné vrásky, ktoré sa objavujú s pribúdajúcim vekom. Medzi najbežnejšie typy vrások patria:

Vrásky:  Vrásky sú línia medzi obočím. Ak sa niečím trápime alebo intenzívne premýšľame, pravdepodobne sa mračíme a na pokožke medzi obočím sa tvoria vrásky, ktoré sa po toľkých rokoch stanú trvalými.

Bunny Lines:  Vrásky okolo koreňa nosa sa vráskajú ako u zajačika. Tieto riadky sa nepovažujú za roztomilé.

Úsmevné línie:  Tiež známe ako vranie nôžky a línie smiechu, tieto hlboké vrásky sa objavujú v kútikoch očí v dôsledku opakovaného žmúrenia a úsmevu.

Linky na akordeóne:  Linky na akordeóne sa objavujú okolo úst kvôli nášmu neustálemu smiechu a úsmevu. Prejavujú sa ako hlboké vrásky v dolnej polovici tváre, zvyčajne sa objavujú okolo úst.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

BeautyAgeSkin

Čo je Beauty Age Skin Serum a na čo je určené?

Beauty Age Skin je kozmetický prípravok určený na omladenie pleti a boj proti známkam starnutia. Táto účinná receptúra ​​obsahuje zložky ako 24k zlato, arganový olej, bylinné výťažky a makadamiový olej, ktoré spoločne hydratujú, vyživujú a revitalizujú pokožku a zanechávajú ju mladšiu a žiarivejšiu.

Zamýšľané použitie

Tu je niekoľko tipov, kedy používať Beauty Age Skin :

 • Ráno po očistení tváre, pred nanesením hydratačného krému a opaľovacieho krému.
 • Večer ako súčasť starostlivosti o pleť, pred aplikáciou nočného krému.
 • Pred špeciálnymi príležitosťami na dodanie žiarivosti a vitality pleti.
 • Po dlhšom pobyte na slnku alebo nepriaznivých podmienkach prostredia napomáha regenerácii pokožky.
 • Ako týždenné intenzívne ošetrenie poskytujúce dodatočnú hydratáciu a výživu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako funguje Beauty Age Skin?

Beauty Age Skin funguje niekoľkými spôsobmi na omladenie a zlepšenie vzhľadu vašej pokožky:

 • Hĺbková hydratácia: Kombinácia prírodných olejov, ako je arganový olej, makadamiový olej a kokosový olej, pomáha hĺbkovo hydratovať pokožku a zanecháva ju jemnú a vláčnu.
 • Intenzívna výživa: 24k zlato a bylinné extrakty prítomné v zložení dodávajú pokožke základné živiny, pomáhajú ju revitalizovať a posilňujú jej ochrannú bariéru.
 • Stimuluje regeneráciu buniek: Aktívne zložky Beauty Age Skin stimulujú regeneráciu buniek, podporujú obnovu pokožky a pomáhajú redukovať výskyt vrások a jemných liniek.
 • Antioxidačná ochrana: Antioxidanty v zložení pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi, ktoré môžu urýchliť starnutie pokožky. To pomáha udržať vašu pokožku dlhodobo mladšie a zdravšie.
Beauty Age Skin

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ingredients of Beauty Age Skin cream (zloženie)

Tu je zoznam zložiek Beauty Age Skin a čo každá z nich robí:

 • 24K zlato : Účinok: Zlato má antioxidačné a protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred oxidačným stresom a zlepšujú žiarivosť a pevnosť pokožky. Referencia: Štúdia o antioxidačných účinkoch zlata na pokožku.
 • Arganový olej : Pôsobenie: Arganový olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a vitamín E, ktoré dokonale hydratujú a vyživujú pokožku a tiež pomáha zlepšovať elasticitu a redukovať viditeľnosť vrások. Referencia: Štúdia o účinkoch arganového oleja na starnúcu pokožku.
 • Bylinné extrakty : Účinok: Bylinné extrakty sa môžu líšiť, ale vo všeobecnosti majú antioxidačné, protizápalové a regeneračné vlastnosti pokožky. Môžu pomôcť zlepšiť štruktúru pokožky a znížiť zápal a začervenanie. Referencia: Prehľad štúdií o účinkoch bylinných extraktov na pokožku.
 • Makadamiový olej : Pôsobenie: Makadamiový olej je bohatý na kyselinu olejovú a palmitovú, ktoré dokonale hydratujú a zvláčňujú pokožku. Má tiež protizápalové a antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením vplyvom prostredia. Odkaz: Štúdia o kozmetických vlastnostiach makadamiového oleja.
 • Kokosový olej : Účinky: Kokosový olej je vysoko hydratačný a má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré môžu pomôcť znížiť akné a zlepšiť celkové zdravie pokožky. Referencia: Štúdia o vlastnostiach kokosového oleja v starostlivosti o pleť.

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Beauty Age Skin

Tu je zoznam výhod Beauty Age Skin :

 • Hĺbková hydratácia pokožky vďaka zložkám ako arganový olej a kokosový olej.
 • Intenzívnu výživu zaisťuje 24-karátové zlato a bylinné extrakty.
 • Stimulácia regenerácie buniek pre hladšiu a omladenú pokožku.
 • Antioxidačná ochrana pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi vďaka aktívnym zložkám obsiahnutým v receptúre.
 • Zníženie viditeľnosti vrások a jemných liniek vďaka regeneračnému a spevňujúcemu účinku zložiek.
 • Zlepšuje pružnosť a pevnosť pokožky, zanecháva ju mladšiu a žiarivejšiu.
 • Upokojuje a zjemňuje pokožku, znižuje zápal a začervenanie vďaka prírodným a šetrným zložkám.
 • Dodáva pokožke prirodzený lesk a zanecháva ju sviežu a zdravú.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako užívať, ako užívať

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky pri používaní Beauty Age Skin , postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Očistite si tvár: Začnite s čistou, suchou pokožkou. Na odstránenie nečistôt, make-upu a prebytočného mazu z pokožky použite svoj bežný čistiaci prostriedok na tvár. Jemne osušte čistou utierkou.
 2. Naneste Beauty Age Skin : Na čistú suchú pokožku naneste malé množstvo Beauty Age Skin na končeky prstov. Potom sérum rovnomerne rozotrite na tvár a krk, vyhnite sa jemnému očnému okoliu.
 3. Jemne vmasírujte: Jemnými pohybmi smerom nahor vmasírujte sérum do pokožky až do úplného vstrebania. Osobitnú pozornosť treba venovať oblastiam náchylným na tvorbu vrások, ako je čelo, líca a okolie úst.
 4. Nechajte ho absorbovať: Nechajte Beauty Age Skin úplne vstrebať do pokožky pred aplikáciou iných produktov, ako sú hydratačný krém alebo opaľovací krém.
 5. Používajte dvakrát denne: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov aplikujte Beauty Age Skin dvakrát denne, ráno a večer, ako súčasť vašej starostlivosti o pleť.
Beauty Age Skin

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Účinok používania Beauty Age Skin

Tu je zoznam možných výsledkov, ktoré môžete dosiahnuť pomocou Beauty Age Skin :

 1. Hydratovaná a vyživená pokožka vďaka prírodným olejom prítomným v zložení.
 2. Zníženie viditeľnosti vrások a jemných liniek.
 3. Zlepšenie textúry a jemnosti pokožky.
 4. Zvýšenie jasu a vitality pleti.
 5. Zvýšená pružnosť a pevnosť pokožky.
 6. Zníženie zápalu a začervenania.
 7. Antioxidačná ochrana pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi.
 8. Pocit sviežosti a komfortu na pokožke.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Vždy som mala problémy so zrelou pokožkou, najmä so suchosťou a vráskami. Odkedy som začala používať Beauty Age Skin , moja pleť prešla neskutočnou premenou. Je viac zvlhčená a jemnejšia a vrásky sú viditeľne vyhladené. Som veľmi vďačný, že som našiel tento produkt.”

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Ako grafický dizajnér trávim veľa hodín pred obrazovkou, čo negatívne ovplyvňuje moju pleť. Po niekoľkých týždňoch používania Beauty Age Skin som si všimol výrazné zlepšenie textúry a tónu pleti. Vyzerá to žiarivejšie a sviežejšie a ja sa cítim oveľa sebavedomejšia. Určite odporúčam každému, kto chce zlepšiť svoju pleť.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár