Cardiform – negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť, podvod?

Cardiform  je nový prírodný doplnok stravy na vysoký krvný tlak , ktorý je teraz možné kúpiť online bez opustenia domova.

Ide o produkt, ktorý je určený na obnovenie krvného tlaku na hodnoty považované za prijateľné, aby sa udržal organizmus a cievy v dobrom zdravotnom stave.

Cardiform  , podľa toho, čo si možno prečítať na  oficiálnych stránkach výrobcu  , pomáha obnoviť normálne všetky faktory, ktoré môžu spôsobiť hypertenziu.

V dnešnom sprievodcovi si s vami predstavíme produkt a poukážeme na potenciálne a kritické problémy produktu, či  funguje  a ako fungujú jeho komponenty.

Predtým, ako začneme, je však potrebné urobiť predpoklad o probléme hypertenzie a jej dôsledkoch na naše zdravie.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kardiformný

Čo je vysoký krvný tlak?

„Krvný tlak je  sila, ktorou krv vyvíja tlak na steny tepien a žíl  . Meriame systolickú hodnotu počas ejekčnej fázy srdca a diastolickú hodnotu počas plniacej fázy srdca,“ hovorí Dr. Udo Zacharzowsky, vedúci lekár Kardiologickej kliniky  Helios Klinikum Bad Saarow  . Úroveň krvného tlaku závisí od mnohých rôznych faktorov a nie je konštantnou premennou. Závisí aj od veku a pohlavia a zvyšuje sa s vekom.

Hypertenzia je ochorenie kardiovaskulárneho systému, pri ktorom je tlak v cievach neustále príliš vysoký.

Hypertenzia sa kategorizuje do rôznych stupňov a v závislosti od spôsobu merania, veku a anamnézy chorôb existujú mierne odlišné hranice a ciele liečby. Vo všeobecnosti sa však  za hypertenziu považujú hodnoty krvného tlaku nad 140/90 mmHg  . Za optimálne sa považujú hodnoty <120/80 mmHg.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo robiť, ak máte vysoký krvný tlak?

Prvým krokom pri liečbe vysokého krvného tlaku je  diagnostika  . „Každý by mal vedieť, aký má krvný tlak. Podmienkou sú pravidelné merania na základe veku a anamnézy chorôb  , “hovorí vedúci lekár.

Príčiny  vysokého  krvného tlaku sú rôzne. Príčinu možno nájsť len asi u piatich percent postihnutých (sekundárna hypertenzia). U veľkej väčšiny pacientov sa to označuje ako esenciálna hypertenzia.

Zmeny životného štýlu sú základným kameňom liečby hypertenzie   . Ak máte nadváhu, chudnutie môže znížiť váš krvný tlak (o 1-2 mmHg na kilogram telesnej hmotnosti). Pozitívne pôsobí aj pravidelné cvičenie a vyhýbanie sa nikotínu a alkoholu.

U väčšiny pacientov je potrebná aj  farmakoterapia  . Ideálne sa tu používajú kombinované prípravky. Na posúdenie kvality nastavenia krvného tlaku sa odporúča, aby ste si viedli denník krvného tlaku, ktorý dokumentuje vaše namerané hodnoty. 

Čo Cardiform obsahuje ?

Cardiform  obsahuje množstvo zložiek, ktoré pôsobia špecificky pri liečbe hypertenzie, podporujú návrat do normálneho stavu srdca a celého kardiovaskulárneho systému.

Tento doplnok, ako sa môžete dočítať na oficiálnej stránke výrobcu, neobsahuje lepok, laktózu a alergénne látky ako kvasnice, aditíva, syntetické arómy. Preto ho môžu užívať aj ľudia, ktorí sú alergickí na tieto zložky.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kardiformný

Zložky prítomné v kapsulách sú nasledovné a plnia nasledujúce funkcie:

  • Výťažok z  hlohu : Hloh je tiež nazývaný „sedatívum na srdce“ pre svoje kardiotonické vlastnosti kvôli prítomnosti veľkého množstva proanthokyanidolov, ktoré hrajú veľmi dôležitú úlohu pri kontrakcii a sile srdca. Látky obsiahnuté v hlohu sú schopné znížiť tachykardiu a extrasystoly, čím zabraňujú možnému výskytu srdcového infarktu alebo anginy pectoris;
  • Žihľava  : je bohatá na vitamíny ako A, C a K a minerálne soli, ktoré pomáhajú pri správnom fungovaní telesných buniek;
  • Vitamín B1  : je vo vode rozpustný vitamín široko rozšírený v potravinách živočíšneho a rastlinného pôvodu. Vo veľkom množstve sa nachádza v obilninách, strukovinách a vajciach. Pôsobí synergicky s vitamínom B2, ktorý je tiež prítomný v  doplnku Cardiform , reguluje procesy výroby energie bunkami;
  • Vitamín B2  : nachádza sa vo veľkých množstvách v mlieku a jeho derivátoch, ako aj vo vajciach, hovädzej pečeni a pivovarských kvasniciach.
  • Vitamín B6  : je dôležitý vitamín podieľajúci sa na metabolizme aminokyselín, mastných kyselín. Je nevyhnutný pre syntézu červených krviniek, ktorých úlohou je okysličiť všetky bunky tela.

Všetky tieto látky a najmä antioxidanty obsiahnuté v prípravkoch pomáhajú bojovať proti škodlivým účinkom voľných radikálov.

Cardiform  obsahuje lyofilizované výťažky z hlohu a žihľavy tak, aby koncentroval princípy pôsobenia a sprístupnil ich ešte viac. Žiaľ, z oficiálnych stránok nie je možné zistiť koncentráciu účinných látok ani množstvo prítomného extraktu. Je však pravdepodobné, že tieto informácie sú na obale alebo v letáku.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vykonané štúdie a vedľajšie účinky

Cardiform  nemá žiadne špecifické kontraindikácie ani vedľajšie účinky, ale ako všetky rastlinné látky, aj tu treba byť vždy opatrný v prípade, že trpíme nejakým konkrétnym problémom. V skutočnosti je žihľava kontraindikovaná počas tehotenstva a dojčenia a nemala by sa užívať v kombinácii s diuretikami (iné lieky používané na zníženie krvného tlaku).

Hloh by sa nemal užívať v prípade terapie založenej na iných liekoch znižujúcich krvný tlak, preto užívanie akéhokoľvek doplnku, aj prírodného, ​​vždy konzultujte so svojím lekárom.

Ako používame Cardiform

Na  stránke výrobcu sa  dočítame, že odporúčaná dávka sú dve kapsuly denne s pohárom vody. Pre udržanie konštantnej hladiny živín počas dňa sa odporúča užívať prípravok ráno a večer.

Jedno balenie obsahuje iba 20 kapsúl, takže pre zabezpečenie minimálnej mesačnej kúry by ste si mali kúpiť aspoň 3 balenia.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Kardiformný

Koľko to stojí a kde sa dá Cardiform kúpiť ?

Cardiform sa nepredáva v lekárňach , ale iba online na webovej stránke výrobcu, ktorá je na internete silne propagovaná. Toto je predajná stratégia, ktorú mnohí používajú na predaj svojich produktov a pokrytie nákladov na dopravu.

Za plnú cenu  je Cardiform momentálne o  50 % lacnejší ako bežná cena.

Nákup prebieha umiestnením akéhosi predpredaja na stránke. Uveďte svoje meno a mobilné číslo. Prostredníctvom ktorého vás bude operátor kontaktovať, aby potvrdil vašu ochotu nakupovať, určil počet požadovaných balíkov a naplánoval dodaciu adresu.

Platba prebieha online alebo kuriérovi pri doručení.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

1 komentár k “Cardiform – negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť, podvod?”

Vložiť komentár