Flexicoldin Plus, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Flexicoldin Plus je krém určený špeciálne na  zmiernenie  bolesti kĺbov . Obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú znižovať zápaly a podporujú pružnosť kĺbov.

10 najčastejších príčin bolesti kĺbov

Bolesť kĺbov  je bežná fyzická sťažnosť. Je akútna alebo chronická a môže sa pohybovať od miernej po závažnú. Existuje mnoho príčin bolesti kĺbov. Medzi desať bežných príčin patrí:

1. Artróza

Osteoartritída  je degeneratívne zápalové ochorenie vyplývajúce z rozpadu chrupavky, ktorá tlmí kĺby. Vyskytuje sa s vekom (zvyčajne po 40. roku života) a spôsobuje stuhnutosť a bolesť kĺbov. Najčastejšie postihnuté kĺby sú ruky, zápästia, kolená a bedrá.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

príčiny bolesti kĺbov
https://www.painscale.com/article/10-common-causes-of-joint-pain

2. Reumatoidná artritída

Reumatoidná artritída (RA) je autoimunitné ochorenie, ktoré spôsobuje zápal kĺbov. Imunitný systém omylom napáda výstelku kĺbov, čo spôsobuje zápal, opuch a bolesť. V priebehu času sa môžu kĺby deformovať.

3. Vyvrtnutia a natiahnutia

Vyvrtnutia a natiahnutia sú typy poranení kĺbov. Spôsobujú bolesť, zápal a môžu byť dostatočne závažné na to, aby vám zabránili používať kĺb. Vyvrtnutie je extrémne natiahnutie alebo natrhnutie väzu. Kmeň je natiahnutie alebo natrhnutie šľachy alebo svalu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

4. Bursitída

Burzitída je zápal burzy (burz). Burzy sú vaky naplnené tekutinou po celom tele, ktoré slúžia ako vankúše medzi kosťami a mäkkými tkanivami (svaly, šľachy, koža). Najčastejšie sa vyvíja v kĺboch, ktoré zahŕňajú opakované pohyby, ako je rameno, koleno alebo lakeť. Príznaky burzitídy zahŕňajú bolesť kĺbov, opuch, teplo, začervenanie, stuhnutosť a obmedzenú pohyblivosť.

5. Vírusové infekcie

Niektoré vírusy, ako je mumps, chrípka a hepatitída, môžu spôsobiť bolesti kĺbov, najmä ak sú sprevádzané horúčkou.

6. Tendinitída

Tendonitída je exacerbácia a zápal šliach (vláknité pásy tkaniva, ktoré spájajú svaly s kosťami). Symptómy zahŕňajú bolesť a citlivosť. Zvyčajne je spôsobená opakujúcou sa činnosťou a najčastejšie postihuje rameno, lakeť alebo pätu.

7. Dna

Dna je typ artritídy, pri ktorej sa v kĺboch ​​tvoria kryštály, ktoré spôsobujú silnú bolesť a opuch. Zvyčajne sa objavuje na palci nohy.

8. Psoriatická artritída

Psoriatická artritída je stav, ktorý sa môže vyvinúť u ľudí, ktorí trpia psoriázou, autoimunitným ochorením, ktoré spôsobuje škvrny šupinatej červenej kože. Spôsobuje typické príznaky artritídy, ako je bolesť, opuch a stuhnutosť kĺbov.

9. Fibromyalgia

Bolesť kĺbov  je len jedným príznakom tohto komplexného a často nepochopeného ochorenia. Predpokladá sa, že fibromyalgia je výsledkom nadmerne aktívnych nervov a spôsobuje neurčitú bolesť.

10. Lupus

Lupus je systémové autoimunitné ochorenie, ktoré spôsobuje zápal v tele. Imunitný systém omylom napáda tkanivá tela, čo spôsobuje opuchy, stuhnutosť a bolesť kĺbov.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Flexicoldin Plus

Čo je Flexicoldin a na čo je určený?

Flexicoldin Plus je lokálny produkt vo forme krému alebo masti, ktorý sa používa na zmiernenie bolesti a nepohodlia kĺbov. Obsahuje kombináciu účinných látok, ktoré pomáhajú znižovať zápal, zmierňujú stuhnutosť a podporujú pohyblivosť postihnutých kĺbov. Ide o prípravok na vonkajšie použitie, ktorý sa aplikuje priamo na postihnuté miesto, aby poskytol úľavu a zlepšil kvalitu života ľudí s problémami s kĺbmi.

Zamýšľané použitie

Flexicoldin sa odporúča použiť v nasledujúcich prípadoch:

 • Bolesť kĺbov : Môže sa použiť na zmiernenie bolesti kĺbov, ako sú okrem iného kolená, lakte, ramená, zápästia, členky.
 • Artritída : Flexicoldin môže byť prospešný pri liečbe reumatoidnej artritídy alebo iných foriem artritídy, pomáha znižovať zápal a bolesť.
 • Športové zranenia: V prípade vyvrtnutia, natiahnutia svalov alebo športových zranení môže Flexicoldin poskytnúť úľavu a urýchliť zotavenie.
 • Chronická bolesť: Ak pociťujete chronickú bolesť kĺbov, Flexicoldin možno použiť ako súčasť vašej metódy zvládania bolesti na zlepšenie mobility a zníženie nepohodlia.
 • Svalové napätie alebo únava: Ak pociťujete svalovú únavu alebo napätie v dôsledku intenzívnej alebo dlhotrvajúcej aktivity, Flexicoldin môže pomôcť zmierniť svalové napätie a znížiť nepohodlie.
 • Pozrite sa: Hondrolife

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Akým spôsobom Flexicoldin účinkuje?

Flexicoldin je masť na problémy s kĺbmi, ktorá pôsobí nasledovne:

 • Úľava od bolesti:  Flexicoldin Plus  obsahuje analgetické zložky, ktoré pomáhajú znižovať bolesť postihnutých kĺbov. Tieto zložky pôsobia priamo na receptory bolesti a poskytujú lokálnu úľavu.
 • Zníženie zápalu: Kukurica Flexicoldin má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať zápal kĺbov. To pomáha znižovať opuch, začervenanie a pocit tepla v postihnutej oblasti.
 • Zlepšená pohyblivosť: Flexicoldin vďaka špeciálnym zložkám podporuje pružnosť a pohyblivosť kĺbov. Pomáha premazávať kĺby, uľahčuje pohyb a znižuje stuhnutosť.
 • Stimulácia krvného obehu: Flexicoldin obsahuje zložky, ktoré pomáhajú zlepšiť krvný obeh v postihnutých oblastiach. To pomáha dodávať živiny a kyslík do kĺbov, podporuje zdravie a regeneráciu kĺbov.
 • Upokojujúci účinok: Corn Flexicoldin pôsobí upokojujúco aj pri problémoch s kĺbmi. Pomáha uvoľniť napäté svaly a znížiť nepohodlie.
Flexicoldin Plus

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Flexicoldin ingrediencie (zloženie)

 • Extrakt zo šalvie : Extrakt zo šalvie je známy svojimi protizápalovými a antioxidačnými vlastnosťami. Môže pomôcť zmierniť príznaky artritídy.
 • Panthenol : Panthenol, tiež známy ako provitamín B5, má hydratačné a upokojujúce vlastnosti na pokožku. Môže pomôcť udržať pokožku v dobrom stave a podporiť jej regeneráciu.
 • Flavonoidy : Flavonoidy sú prírodné zlúčeniny nachádzajúce sa v rastlinách, ktoré majú antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným poškodením a môžu pomôcť znížiť zápal.
 • Rastlinné extrakty : Rastlinné extrakty obsiahnuté v Flexicoldine môžu obsahovať rôzne rastlinné látky, ako je arnika, nechtík alebo harmanček. Tieto rastliny sa tradične používajú pre svoje protizápalové a analgetické vlastnosti.
 • Byliny : Byliny prítomné v Flexicoldine môžu obsahovať zložky ako rozmarín, tymian alebo eukalyptus. Tieto bylinky sa už dlho používajú v tradičnej medicíne pre svoje upokojujúce a analgetické vlastnosti.
 • Esenciálne oleje : Esenciálne oleje môžu obsahovať zložky ako mätový olej, levanduľový olej alebo eukalyptový olej. Tieto esenciálne oleje môžu mať relaxačné, analgetické a protizápalové vlastnosti a používajú sa na uvoľnenie svalov a kĺbov.

Celkovo zložky prítomné v Flexicoldine spolupracujú pri poskytovaní úľavy od symptómov súvisiacich s problémami s kĺbmi. Jeho protizápalové, antioxidačné a bolesť zmierňujúce vlastnosti môžu pomôcť znížiť zápal, zmierniť bolesť a podporiť zdravie kĺbov a svalov.

Flexicoldin spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Alergická reakcia na akúkoľvek zložku.

Vedľajšie účinky

Možná intolerancia niektorých zložiek.

Ako užívať, ako užívať

Naneste malé množstvo masti na oblasť kĺbu alebo svalu, kde pociťujete bolesť alebo napätie. Jemne masírujte, kým sa masť úplne nevstrebe do pokožky. Používajte 2-3 krát denne alebo podľa potreby. Zabráňte kontaktu s očami a otvorenými ranami.

Ako skladovať

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Flexicoldin Plus

Výsledok užívania Flexicoldinu

 • Zníženie bolesti a nepohodlia v kĺboch ​​a svaloch.
 • Zníženie zápalu a opuchu.
 • Zlepšenie pohyblivosti a flexibility kĺbov.
 • Zníženie príznakov artritídy a reumatizmu.
 • Zvýšený komfort a celková pohoda kĺbov a svalov.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

” Flexicoldin Plus  sa ukázal ako požehnanie pre moje kĺby. Odkedy som začal používať tento krém, zaznamenal som výraznú úľavu od bolesti a zápalu kolena. Teraz sa môžem ľahšie pohybovať a vykonávať každodenné činnosti bez nepohodlia. Odporúčam každému, kto má problémy s kĺbmi. “

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

“ Som aktívny športovec a v priebehu rokov som začal pociťovať nepohodlie v kĺboch. Flexicoldin sa mi ukázal ako efektívne riešenie. Používam ho pred a po tréningu a cítim citeľné zníženie stuhnutosti a bolesti. Vďaka tomu si svoju vášeň pre šport môžem užívať bez obmedzení. “

„ Flexicoldin bol pre mňa veľkým objavom. Často ma bolí zápästie pri práci na počítači. Odkedy som začal používať tento krém, zaznamenal som výrazné zlepšenie. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Milujem jeho osviežujúci a upokojujúci účinok. Používam ho pravidelne a ruky sa po ňom cítia lepšie. “

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár