Germivir, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Germivir je prípravok určený na boj proti parazitom a ich elimináciu z tela. Obsahujú prírodné zložky, ktoré pomáhajú detoxikovať organizmus a posilňujú imunitný systém.

Parazity sú organizmy, ktoré žijú v inom organizme alebo na inom organizme, ktorý sa nazýva hostiteľ. Parazity môžu byť mikroskopické alebo dostatočne veľké na to, aby ich bolo možné vidieť voľným okom, a prežívajú tak, že sa živia svojim hostiteľom. Môžu tiež prenášať parazitárne infekcie, ktoré môžu viesť k sepse.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Sepsa, často nazývaná otrava krvi, je život ohrozujúca reakcia tela na infekciu. Sepsa zabíja a znemožňuje milióny ľudí a na prežitie si vyžaduje včasnú detekciu a rýchlu liečbu.

Sepsa je choroba a septický šok môže byť výsledkom infekcie kdekoľvek v tele, ako je  zápal pľúc  ,  chrípka  alebo  infekcia močových ciest  . Celosvetovo zomiera jedna tretina ľudí, u ktorých sa rozvinie sepsa. Mnoho ľudí, ktorí prežijú, pociťuje účinky, ktoré menia život, ako je  posttraumatická stresová porucha  (PTSD), chronická bolesť a únava, dysfunkcia orgánov (orgány nefungujú správne) a/alebo  amputácie  .

Príklady parazitárnych infekcií

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Príklady parazitárnych infekcií

Niektorí veria, že parazitárne infekcie, ako je  malária,  sa vyskytujú iba v rozvojových krajinách alebo tropických oblastiach, ale parazitárne infekcie sa vyskytujú aj v Severnej Amerike. Medzi najčastejšie infekcie v Severnej Amerike patria infekcie Giardia (prostredníctvom kontaminovanej vody) a toxoplazmóza (prenášaná mačkami).

Medzi ďalšie patria:

 • E.vermcularis  , alebo pinworms
 • Trypanosoma cruzi  , pôvodca Chagasovej choroby.
 • Echinokokóza, ďalšia pásomnica, prenášaná psami a ovcami
 • Cysticerkóza alebo pásomnica.
 • Toxokaróza alebo škrkavka.
 • Trichomoniáza, pohlavne prenosná infekcia.
 • Amebiaza

Aké sú príznaky parazitárnych infekcií?

Príznaky parazitárnych infekcií závisia od parazita. Tu je niekoľko príkladov:

Giardia infekcia (giardiáza)  môže spôsobiť príznaky ako hnačka, kŕče v bruchu a nadúvanie, plynatosť, nevoľnosť, únava a strata hmotnosti. Nie u všetkých infikovaných ľudí sa objavia príznaky a môžu nevedomky prenášať infekciu na iných.

Chagasova choroba  :  Väčšina ľudí infikovaných Chagasovou chorobou nemusí mať počas prvých niekoľkých týždňov alebo mesiacov príznaky. Ak k tomu dôjde, môžete okrem iných príznakov pociťovať mierny opuch v mieste infekcie, horúčku nízkeho stupňa, bolesti tela, kožnú vyrážku, bolesť hlavy, nevoľnosť a vracanie, hnačku a opuchnuté lymfatické uzliny. Infekcia potom prechádza do chronickej fázy. V tomto bode sa môžu objaviť príznaky a symptómy u ľudí, ktorí počas akútnej fázy nemali žiadne príznaky. Môžu zahŕňať nepravidelný srdcový tep, kongestívne zlyhanie srdca, opuch pažeráka, ktorý sťažuje prehĺtanie, a bolesť brucha alebo zápchu. Infekcia môže spôsobiť aj zástavu srdca.

Pásomnica  :  Príznaky pásomnice sa nemusia prejaviť okamžite a začnú sa až 8 týždňov po tom, ako sa pásomnica v čreve vyvinie. Príznaky môžu byť mierne a nešpecifické a zahŕňajú nevoľnosť, hnačku, zápchu a bolesť brucha. Ak sa pásomnice nelieči, môžu žiť roky a viesť k podvýžive. Dlhodobé komplikácie môžu zahŕňať bolesti hlavy, slepotu a záchvaty.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako sa diagnostikujú a liečia parazitárne infekcie?

Liečba parazitárnych infekcií závisí od typu infekcie a závažnosti infekcie. Krvné testy môžu ukázať prítomnosť parazitov, napríklad tých, ktorí spôsobujú Chagasovu chorobu, a vzorky stolice (z pohybov čriev) môžu ukázať prítomnosť parazitov, ktoré infikujú črevá.

Infekcie Giardia:  Infekcia zvyčajne zmizne sama v priebehu niekoľkých týždňov. Ak je infekcia závažná alebo nezmizne, lekár vám môže predpísať lieky ako metronidazol (Flagyl), tinidazol (Tindamax) alebo nitazoxanid (Alinia).

Chagasova choroba  :  Antiparazitárne lieky benznidazol a nifurtimox zabijú parazity, ale môžu byť potrebné iné liečby komplikácií, ako sú srdcové problémy.

Germivir

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Pásomnica  : Najbežnejšie používané lieky na ničenie pásomníc sú praziquantel (Biltricide), albendazol (Albenza) a nitazoxanid (Alinia). Ak však infekcia postupuje a stáva sa invazívnejšou, môže byť potrebná liečba protizápalovými liekmi, antikonvulzívami, skratom na odtok tekutiny z mozgu alebo chirurgickým zákrokom na odstránenie cýst pásomnice.

Ascariáza  : Existuje niekoľko typov škrkaviek, takže liečba sa líši v závislosti od infekcie. Medzi najčastejšie používané lieky na škrkavky patrí medendazol (Vermox), albdendazol (Albenza) a ivermektín (Stromectol). Ak existuje črevná obštrukcia, môže byť potrebná operácia na odstránenie červa.

Čo je Germivir a na čo sa používa?

Germivir je produkt vo forme kapsúl určený na boj proti parazitom. Jeho účelom je pomôcť eliminovať a kontrolovať prítomnosť parazitov v tele. Jeho prírodné zložky sú starostlivo vyberané tak, aby podporili detoxikáciu a posilnili imunitný systém.

Zamýšľané použitie

Germivir sa môže použiť v rôznych situáciách. Tu je zoznam situácií, v ktorých sa oplatí použiť:

 • Parazitárne infekcie: Germivir je obzvlášť užitočný, keď sú prítomné príznaky parazitárnych infekcií, ako je okrem iného hnačka, abdominálny diskomfort, nevoľnosť.
 • Cestujte do endemických oblastí: Ak cestujete do oblastí s vyšším výskytom parazitov, ako sú niektoré tropické krajiny alebo vidiecke oblasti, môžete zvážiť použitie Germiviru ako preventívneho opatrenia.
 • Život so zvieratami: Ak máte doma domáce zvieratá alebo pracujete a prichádzate do kontaktu so zvieratami, môžete použiť Germivir na zníženie rizika parazitárnych infekcií.
 • Opakujúce sa alebo chronické príznaky: Ak sa u vás objavia opakujúce sa tráviace príznaky, ako je bolesť brucha, nevysvetliteľná strata hmotnosti alebo pretrvávajúca únava, Germivir môže pomôcť identifikovať a liečiť možné parazitárne infekcie.
 • Detoxikácia a posilnenie imunitného systému: Germivir je možné užívať ako súčasť detoxikačného programu alebo na celkové posilnenie imunitného systému, pretože môže pomôcť pri odstraňovaní parazitov a podporovať zdravú rovnováhu v tele.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Germivir

Akým spôsobom liek Germivir účinkuje?

Germivir je antiparazitárny doplnok, ktorý pôsobí niekoľkými spôsobmi v boji proti parazitom v tele. Nižšie je uvedený zoznam účinkov Germiviru:

 • Likvidácia črevných parazitov: Germivir obsahuje účinné látky s antiparazitárnymi vlastnosťami, ktoré pomáhajú eliminovať parazity žijúce v tráviacom trakte. Tieto zložky pôsobia priamo na parazity, oslabujú ich a uľahčujú ich vypudzovanie z tela.
 • Antimikrobiálne účinky: Okrem boja proti parazitom má Germivir aj antimikrobiálne vlastnosti. To znamená, že pomáha znižovať záťaž škodlivých mikroorganizmov v črevách, vrátane baktérií a iných patogénnych mikroorganizmov, ktoré môžu byť spojené s parazitárnymi infekciami.
 • Posilnite svoj imunitný systém: Germivir obsahuje zložky, ktoré môžu posilniť váš imunitný systém a pomôcť vášmu telu účinnejšie bojovať proti parazitom. Zdravý imunitný systém je rozhodujúci pri obrane proti parazitickým infekciám a môže vám pomôcť rýchlejšie sa zotaviť.
 • Zlepšenie tráviaceho zdravia: Črevné parazity často spôsobujú tráviace problémy, ako je hnačka, zápcha a brušné ťažkosti. Germivir môže pomôcť zlepšiť zdravie trávenia odstránením parazitov a obnovením prirodzenej rovnováhy čriev. To môže viesť k lepšiemu vstrebávaniu živín a zdravšej funkcii čriev.
 • Prevencia reinfekcií: Germivir nielen pomáha eliminovať existujúce parazity, ale môže tiež pomôcť predchádzať možným reinfekciám. Posilnením imunitného systému a zlepšením zdravia čriev Germivir vytvára prostredie menej priaznivé pre množenie parazitov, čím znižuje riziko novej invázie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Germivir zložky (zloženie)

 • Cesnakový extrakt : Cesnak je známy svojimi antibakteriálnymi a antiparazitickými vlastnosťami. Pomáha v boji proti črevným parazitom a posilňuje imunitný systém.
 • Extrakt z orecha čierneho : Orech čierny je účinnou zložkou proti rôznym druhom parazitov, vrátane škrkaviek a červov. Má protiplesňové a antiparazitické vlastnosti.
 • Tekvicové semienka : Tekvicové semienka obsahujú aminokyselinu zvanú cucurbitin, ktorá je toxická pre parazity. Pomáhajú odstraňovať črevné parazity a podporujú zdravie tráviaceho traktu.
 • Extrakt z klinčeka : Klinčeky majú antiparazitické a antibakteriálne vlastnosti. Pomáha v boji proti parazitom a podporuje zdravie čriev.
 • Extrakt z Tansy : Tansy je známy svojimi anthelmintickými vlastnosťami, t. j. bojuje proti črevným červom. Pomáha odstraňovať parazity z tráviaceho systému.

Celkovo zložky v Germivir pôsobia synergicky v boji proti parazitom a podporujú zdravie čriev. Majú antiparazitárne, antibakteriálne a antihelmintické vlastnosti, pomáhajú odstraňovať parazity z tela a zlepšujú činnosť tráviaceho systému.

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Germiviru

 • Účinne odstraňuje parazity z tela.
 • Zlepšuje imunitu a celkové zdravie.
 • Znižuje zápal a podráždenie čriev.
 • Pomáha zlepšovať trávenie a vstrebávanie živín.
 • Zabraňuje opätovnému napadnutiu parazitmi.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Germivir

Germivir spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Individuálna neznášanlivosť na niektorú zo zložiek.

Vedľajšie účinky

Možná alergická reakcia na jednotlivé zložky.

Ako užívať, ako užívať

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom.

Ako skladovať

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Výsledok užívania Germiviru

 • Odstraňuje parazity z tela.
 • Zlepšuje trávenie a zmierňuje zápaly čriev.
 • Zlepšuje imunitu a celkové zdravie.
 • Zabraňuje opätovnej infekcii parazitmi.
 • Zlepšuje vstrebávanie živín.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór 

„ Germivir bol mojou spásou! Odkedy užívam tieto kapsuly, všimol som si obrovské zlepšenie môjho zdravotného stavu. Kedysi som neustále trpela tráviacimi problémami a celkovým nepohodlím, no po užití Germiviru tieto príznaky úplne vymizli. Vrelo odporúčam každému, kto sa chce zbaviť parazitov a zlepšiť si pohodu!“

„Po vyskúšaní niekoľkých produktov na kontrolu parazitov som konečne našiel Germivir a môžem povedať, že je najlepší. Všimol som si citeľné zlepšenie trávenia a celkovej energie. Tiež sa cítim ľahší a môj imunitný systém sa zdá byť silnejší. S výsledkami som veľmi spokojný a určite to využijem aj v budúcnosti.“

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár