Glamilips, podvod? negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, cena, Kde kúpiť

Glamilips je produkt používaný ako kondicionér na mihalnice . Jeho účelom je posilniť a zlepšiť vzhľad mihalníc, podporiť ich rast a predĺžiť a zahustiť.

Riasy a obočie nielenže dávajú štruktúru vašim črtám tváre, ale tiež vám pomáhajú vyjadriť sa a celkovo urobiť váš vzhľad jedinečným. Ale to nemôže byť jediná vec, však? Naše mihalnice a obočie obsahujú viac, než by ste si mysleli.A prečo máme obočie a mihalnice? Prezradíme vám: Máme ich, pretože zohrávajú kľúčovú úlohu pri OCHRANE našich očí a udržiavaní ich zdravých!

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Takže pokiaľ ide o služby v oblasti mihalníc a obočia , nerozmýšľajte dvakrát nad tým, že každému z nich poskytnete podporu. Napríklad s predlžovaním mihalníc vám nielen vyskočia oči, ale samotné predlžovanie môže urobiť vaše oči ešte bezpečnejšími!

Poďme sa naučiť oči otvárajúce detaily o tom, ako vaše mihalnice a obočie fungujú svojou ochrannou, účelnou mágiou.

NA ČO SA MIHALY POUŽÍVAJÚ?

Malé a jemné, ale silné mihalnice hrajú hlavnú úlohu pri ochrane našich očí pred mnohými faktormi, vrátane nečistôt, potu a dokonca aj UV žiarenia (aby sme vymenovali aspoň niektoré). Okrem toho majú mihalnice nervové zakončenia, ktoré pomáhajú oku vedieť, kedy má žmurkať. (Fascinujúce, však?) Bez vašich mihalníc by naše oči boli často červené a podráždené. OUCH!

AKO TAKŽE MIHANY CHRÁNIA OKO?

Ak máte mihalnice s prirodzeným, rovným natočením a dlhou dĺžkou, vytvárajú bariéru medzi nežiaducimi dráždivými látkami, ktoré by sa mohli dostať do oka. Špecializované nervové zakončenia v našich mihalniciach poskytujú mozgu senzorické informácie o polohe a pohybe mihalníc. Pomáha to spustiť žmurkanie, ktoré môže byť reakciou na potenciálne dráždivé látky alebo dokonca zabezpečiť, aby vaše oči nevysušili. Žmurkanie odstraňuje nečistoty roztieraním sĺz po oku. Ale mihalnice vás nielen nútia žmurkať, ale dokonca pomáhajú nasmerovať slzy do vonkajšieho kútika oka, čím udržujú váš zrak čistý a vaše oči BEZPEČNÉ.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

NA ČO SÚ OBOJE?

Verte či nie, obočie má aj ochrannú funkciu! Rovnako ako naše mihalnice, aj obočie chráni vaše oči tým, že poskytuje bariéru proti padajúcej vlhkosti, ako je pot, dážď alebo iné prvky, s ktorými sa môžeme stretnúť. Ako teda obočie chráni oko? Predstavte si to takto: Vaše obočie je prvou líniou obrany na ihrisku a vaše mihalnice sú ako brankár! Spolupracujú, aby boli vaše oči v bezpečí a váš zrak bol čo najjasnejší!

Keďže máme obočie nad očami mierne zakrivené, slúži aj ako štít a oblúk obočia zabraňuje stekaniu potu a iných dráždivých látok z tváre do očí. Ak chcete získať krásne klenuté obočie, ktoré chráni vaše oči a vyzerá skvele, rozhodnite sa pre  lamináciu obočia  ! Táto služba upraví polohu chĺpkov pre plnší a hladší vzhľad, ktorý vydrží až šesť týždňov. 

Glamilips

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Čo to je Glamilips a na čo to je?

Kondicionér na riasy Glamilips je prípravok určený na posilnenie a zlepšenie vzhľadu mihalníc. Špeciálna receptúra ​​obsahuje zložky, ktoré vyživujú a upravujú vlasové folikuly a podporujú zdravý rast mihalníc. Pravidelné používanie Glamilips robí mihalnice dlhšie, hustejšie a objemnejšie, čím zdôrazňuje prirodzenú krásu očí. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dôležité dodržiavať pokyny výrobcu na použitie.

Zamýšľané použitie

Tu je zoznam situácií, v ktorých sa oplatí použiť kondicionér na mihalnice Glamilips:

 • Slabé a krehké mihalnice: Ak majú vaše mihalnice tendenciu sa ľahko lámať alebo vypadávať, používajte ich pravidelne Glamilips môže ich posilniť a znížiť vypadávanie vlasov.
 • Krátke alebo riedke mihalnice: Ak chcete dlhšie a hustejšie mihalnice, Glamilips môže pomôcť podporiť ich rast a urobiť ich plnšími.
 • Mihalnice poškodené predlžovaním: Ak ste použili predlžovanie mihalníc a vaše prirodzené mihalnice sú oslabené alebo rednúce, kondicionér Glamilips môže pomôcť pri ich revitalizácii.
 • Podvyživené mihalnice: Ak sa vaše mihalnice zdajú matné a podvyživené, používanie Glamilips im môže poskytnúť základné živiny, ktoré potrebujú, aby vyzerali zdravo a žiarivo.

Aké je nebezpečenstvo?

Zanedbanie starostlivosti o mihalnice môže mať negatívne dôsledky na vaše zdravie a vzhľad. Mihalnice zohrávajú dôležitú úlohu pri ochrane očí pred prachom, špinou a inými dráždivými látkami z prostredia. Ak sa im nevenuje náležitá pozornosť, môžu nastať rôzne problémy.

Po prvé, nedostatočná starostlivosť môže viesť k hromadeniu zvyškov, ako sú zvyšky make-upu, prach a prírodné oleje. Toto nahromadenie môže upchať folikuly mihalníc, čo môže spôsobiť slabosť a predčasnú stratu. Navyše nedostatok pravidelného čistenia môže podporiť rast baktérií a plesní, čím sa zvyšuje riziko očných infekcií.

Článok publikovaný Americkou akadémiou oftalmológie (AAO) zdôrazňuje dôležitosť udržiavania čistých a zdravých mihalníc, aby sa predišlo problémom s očami. Na čistenie mihalníc odporúčajú používať jemné a špecifické prípravky, vyhýbať sa nadmernému líčeniu a správnemu odličovaniu pred spaním. Okrem toho odporúčajú vyhnúť sa používaniu nekvalitných klieštiek na mihalnice, ktoré ich môžu poškodiť.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ako Glamilips účinkuje ?

Kondicionér na mihalnice Glamilips pôsobí niekoľkými spôsobmi na zlepšenie vzhľadu a zdravia vašich mihalníc:

 • Posilnenie a výživa: Vzorec kondicionéru obsahuje zložky, ktoré dodávajú potrebné živiny vlasovým folikulom mihalníc a posilňujú ich už od korienkov. To pomáha predchádzať predčasnému vypadávaniu a podporuje zdravší rast.
 • Stimulácia rastu: Aktívne zložky obsiahnuté v Glamilips pôsobia ako stimulátory rastu mihalníc. Pomáhajú predĺžiť fázu rastu mihalníc, výsledkom čoho sú dlhšie a hustejšie mihalnice.
 • Hydratácia a úprava: Kondicionér hydratuje a upravuje riasy, zlepšuje ich celkový vzhľad. Vďaka tomu vyzerajú jemnejšie, pružnejšie a zdravšie.
 • Ochrana pred škodlivými faktormi: Glamilips vytvára ochrannú vrstvu okolo mihalníc a poskytuje im dodatočnú ochranu pred škodlivými faktormi prostredia, ako je slnko, prach a znečistenie. To pomáha predchádzať oslabeniu a poškodeniu mihalníc.
 • Pozrite si: Visadore
Glamilips

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Ingrediencie Glamilips (zloženie)

Zoznam zložiek Glamilips kondicionéru na mihalnice :

 • Peptidy: Peptidy sú proteínové fragmenty, ktoré môžu pomôcť posilniť a upraviť vaše riasy, podporiť ich rast a zdravý vzhľad.
 • Panthenol (provitamín B5): Panthenol je známy svojimi hydratačnými a kondicionačnými vlastnosťami. Môže pomôcť posilniť vaše riasy a zlepšiť ich elasticitu.
 • Extrakt z tekvicových semien: Tento extrakt môže poskytnúť základné živiny, antioxidanty a mastné kyseliny, ktoré vyživujú vaše mihalnice a podporujú ich celkové zdravie.
 • Extrakt zo žihľavy: Extrakt zo žihľavy sa tradične používa na posilnenie a stimuláciu rastu vlasov. V prípade mihalníc môže pomôcť posilniť ich a zlepšiť ich vzhľad.
 • Výťažok z harmančeka: Harmanček má upokojujúce a zmäkčujúce vlastnosti. V kondicionéri na mihalnice môže pomôcť upokojiť a chrániť folikuly mihalníc.

Nebezpečenstvá, účinnosť, výhody Glamilips

Tu je príklad možných výhod spojených s používaním kondicionéru na mihalnice Glamilips :

 • Stimuluje rast mihalníc: Zložky v kondicionéri Glamilips môžu pomôcť stimulovať rast mihalníc, podporovať dlhšie a hustejšie mihalnice.
 • Posilňuje mihalnice: Glamilips kondicionér dokáže mihalnice posilniť, vďaka čomu sú menej náchylné na lámanie a vypadávanie.
 • Upravuje a vyživuje riasy: Hydratačné a vyživujúce zložky kondicionéru Glamilips môžu zlepšiť celkový stav vašich rias tým, že im dodajú potrebnú hydratáciu a výživu.
 • Zlepšuje vzhľad mihalníc: Pravidelným používaním kondicionéru Glamilips sú mihalnice žiarivejšie, jemnejšie a objemnejšie, čím sa zvýrazní krása očí.
 • Chráni mihalnice: Glamilips kondicionér môže pomôcť chrániť mihalnice pred škodlivými environmentálnymi faktormi, ako je znečistenie a nadmerné používanie kozmetiky.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Glamilips spôsob použitia, leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Nižšie je uvedený zoznam možných kontraindikácií alebo preventívnych opatrení, ktoré stojí za zváženie:

 • Známe alergie: Ak ste boli niekedy alergický na niektorú zo zložiek kondicionéru Glamilips .
 • Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva a dojčenia sa odporúča vyhýbať sa používaniu kozmetických prípravkov s obsahom účinných látok.
 • Poranenia oka alebo infekcie: Ak máte aktívne poranenia oka alebo infekcie, odporúča sa vyhnúť sa používaniu kondicionéru na mihalnice Glamilips , kým ochorenie úplne nezmizne.
 • Používanie kontaktných šošoviek: Ak nosíte kontaktné šošovky, odporúča sa pri používaní kondicionéru Glamilips postupovať opatrne , aby ste sa vyhli priamemu kontaktu s očami alebo šošovkami.

Ako užívať, ako užívať

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky pri používaní kondicionéru na mihalnice Glamilips , postupujte podľa pokynov nižšie:

 • Uistite sa, že vaše riasy sú čisté a bez akýchkoľvek stôp make-upu alebo zvyškov kozmetiky. Na odstránenie akýchkoľvek stôp po maskare alebo iných produktoch môžete použiť jemný odličovač.
 • Naneste kondicionér Glamilips na spodok horných mihalníc, rovnako ako by ste nanášali očné linky. Použite aplikátor alebo kefku pribalenú k produktu na pokrytie všetkých rias od korienkov po končeky.
 • Pri aplikácii kondicionéra používajte hladké a rovnomerné pohyby, vyhýbajte sa priamemu kontaktu s očami. Pre optimálne výsledky nezabudnite zakryť všetky mihalnice.
 • Kondicionér nie je potrebné nanášať na spodné mihalnice, pretože sa prirodzene prenesie na vatu a nepriamo sa dostane aj na spodné mihalnice.
 • Kondicionér Glamilips sa odporúča používať raz denne, najlepšie večer, pred spaním. Vďaka tomu môže prípravok pôsobiť aj v noci, keď sú mihalnice v kľudovej a rastovej fáze.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Glamilips

Účinok používania Glamilips

Výsledky používania kondicionéru na mihalnice Glamilips sa môžu líšiť od človeka k človeku, ale nižšie sú niektoré možné pozitívne výsledky hlásené používateľmi:

 • Dlhšie mihalnice: Pravidelné používanie kondicionéru Glamilips preukázateľne podporuje rast mihalníc, čo môže viesť k dlhším a viditeľne atraktívnejším mihalniciam.
 • Plnejšie riasy: Glamilips kondicionér môže pomôcť zvýšiť hustotu vašich rias, čo znamená, že môžu vyzerať plnšie a objemnejšie.
 • Silnejšie mihalnice: Výživné látky obsiahnuté v kondicionéri Glamilips dokážu mihalnice posilniť, a tak znížiť ich lámavosť a sklon k vypadávaniu a lámaniu.
 • Tmavšie mihalnice: Niektorí používatelia hlásili mierne stmavnutie farby mihalníc po dôslednom a dlhodobom používaní Glamilips .
 • Zlepšenie celkového vzhľadu: Používanie kondicionéru Glamilips môže zlepšiť krásu vašich rias, urobiť ich atraktívnejšími a zvýrazniť vaše oči.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór 

„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s predajcom mihalníc Glamilips . Aj keď mám 65 rokov a moje mihalnice časom stratili hustotu a objem, rozhodla som sa vyskúšať tento produkt a s výsledkami som veľmi spokojná.

Po niekoľkých týždňoch používania Glamilips som si všimol, že moje riasy sú dlhšie a silnejšie. Dokonca aj moji priatelia sa ma pýtajú, či nosím predlžovanie mihalníc. Produkt sa ľahko nanáša, nezaznamenal som žiadne nepríjemné pocity ani podráždenie očí.

Na Glamilips sa mi najviac páči to, že zlepšil vzhľad mojich očí a omladil môj vzhľad. Teraz sa cítim sebavedomejšie a žiarivejšie. Tento produkt odporúčam všetkým seniorom, ktorí chcú zdôrazniť krásu svojich mihalníc.“

“Chcem sa s vami podeliť o svoje skúsenosti s kondicionérom na mihalnice Glamilips . V mojej profesii potrebujem mať vždy husté a efektné mihalnice a Glamilips je môj dokonalý spojenec.

Odkedy používam Glamilips, moje riasy sa predĺžili a zhustli. Produkt výrazne zlepšil moje krivky a zlepšil môj vzhľad na pódiu a na verejných podujatiach. Som spokojný s výsledkami.

Aplikácia kondicionéru je jednoduchá a rýchla. Počas používania som nezaznamenal žiadne podráždenie očí ani nepohodlie. Navyše výdrž produktu je výborná, keďže mi stačí naniesť si ho raz denne, aby mi riasy zostali krásne a zdravé.

Glamilips odporúčam všetkým, ktorí chcú zvýrazniť krásu svojich mihalníc prirodzeným a bezpečným spôsobom. Toto je skvelý produkt, ktorý skutočne spĺňa to, čo sľubuje!”

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár