Softisenil, podvod? negatívne recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Softisenil je antimykotický krém určený na liečbu plesňových infekcií kože. Jeho zloženie obsahuje aktívne zložky, ktoré účinne bojujú proti plesniam a zmierňujú symptómy s nimi spojené, ako je svrbenie, začervenanie a olupovanie.

Všeobecné informácie o mycosis fungoides (vrátane Sézaryho syndrómu)

 • Mycosis fungoides a Sézaryho syndróm sú ochorenia, pri ktorých sa lymfocyty (druh bielych krviniek) stanú malígnymi (rakovinovými) a napádajú kožu.
 • Mycosis fungoides a Sézaryho syndróm sú typy kožného T-bunkového lymfómu.
 • Symptómom mycosis fungoides je červená vyrážka na koži.
 • Pri Sézaryho syndróme sa rakovinové T bunky nachádzajú v krvi.
 • Na diagnostiku mycosis fungoides a Sézaryho syndrómu sa používajú kožné a krvné testy.
 • Určité faktory ovplyvňujú prognózu (šancu na uzdravenie) a možnosti liečby.

Mycosis fungoides a Sézaryho syndróm sú ochorenia, pri ktorých sa lymfocyty (druh bielych krviniek) stanú malígnymi (rakovinovými) a napádajú kožu.

Normálne  kostná dreň  produkuje  krvné kmeňové bunky  (nezrelé  bunky  ), z ktorých sa časom stanú zrelé krvné kmeňové bunky. Krvná kmeňová bunka sa môže stať  myeloidnou  kmeňovou bunkou  alebo  lymfoidnou  kmeňovou bunkou. Z myeloidnej kmeňovej bunky sa stane  červená krvinka  ,  biela krvinka  alebo  krvná doštička  . Lymfoidná kmeňová bunka sa stáva lymfoblastom  a  potom jedným z troch typov  lymfocytov  (bielych krviniek):

Pri  mycosis fungoides  sa lymfocyty T-buniek stávajú rakovinovými a napádajú kožu. Keď sa tieto lymfocyty nachádzajú v  krvi  , nazývajú sa Sézaryho bunky. Pri  Sézaryho syndróme  napádajú rakovinové T bunky kožu a veľké množstvo Sézaryho buniek sa nachádza v krvi.

Softisenil

Mycosis fungoides a Sézaryho syndróm sú typy kožného T-bunkového lymfómu.

Mycosis fungoides a Sézaryho syndróm sú dva najbežnejšie typy  kožného   T-bunkového  lymfómu (typ non-Hodgkinovho lymfómu  ). Informácie o iných typoch  rakoviny kože  alebo non-Hodgkinovho lymfómu možno nájsť v nasledujúcich  súhrnoch PDQ:

Symptómom mycosis fungoides je červená vyrážka na koži.

Hubový granulóm môže prejsť nasledujúcimi fázami:

 • Prefungálne štádium  : Šupinatá, červená vyrážka na miestach tela, ktoré nie sú zvyčajne vystavené slnku. Táto vyrážka nemá žiadne  príznaky  a môže pretrvávať mesiace alebo roky. V tomto štádiu je ťažké  rozpoznať  vyrážku ako hubový granulóm.
 • Štádium náplasti  : Tenká červená  vyrážka podobná ekzému  .
 • Štádium plaku  : Malé vyvýšené hrbolčeky (  papulky  ) alebo stvrdnuté  lézie  na koži, ktoré môžu byť červené.
 • Štádium rakoviny  : Na koži sa tvoria nádory. Pri týchto rakovinách sa môžu vyvinúť  vredy  a koža sa môže infikovať.

Ak sa u vás vyskytne ktorýkoľvek z týchto príznakov  , kontaktujte svojho lekára.

Čo je Softisenil a na čo sa používa?

Softisenil je krém špecializovaný na liečbu plesňových infekcií kože. Tento antimykotický krém obsahuje aktívne zložky, ktoré účinne bojujú proti plesniam a zmierňujú súvisiace príznaky, ako je svrbenie, začervenanie, šupinatenie a nepríjemný pocit. Softisenil sa používa na liečbu rôznych plesňových ochorení, ako je atletická noha, lišaj, kožná kandidóza a iné plesňové infekcie kože. Poskytuje lokálny antifungálny účinok a pomáha obnoviť zdravie postihnutej pokožky.

Zamýšľané použitie

Krém Softisenil sa používa v nasledujúcich prípadoch:

 • Atletická noha: Softisenil je účinný pri liečbe atletickej nohy, plesňovej infekcie, ktorá postihuje najmä nohy a spôsobuje svrbenie, začervenanie, olupovanie a praskanie kože.
 • Kožný lišaj: Softisenil sa používa na liečbu kožného ochorenia – plesňovej infekcie, ktorá môže postihnúť rôzne oblasti tela, ako je koža, pokožka hlavy a nechty. Pomáha v boji proti plesniam a zmierňuje príznaky s nimi spojené.
 • Kožná kandidóza: Softisenil je užitočný pri liečbe kožnej kandidózy, infekcie spôsobenej hubou Candida, ktorá môže postihnúť oblasti, ako je koža, podpazušie, slabiny a oblasti pod prsiami.
 • Plesňové infekcie kože: Softisenil sa používa na liečbu iných plesňových infekcií kože, ako je onychomykóza (infekcia nechtov) a seboroická dermatitída.

Akým spôsobom Softisenil účinkuje?

Hlavným mechanizmom účinku krému Softisenil je inhibícia rastu a reprodukcie húb. Antimykotické zložky obsiahnuté v kréme priamo napádajú bunkovú štruktúru plesní, oslabujú ich a zabraňujú ich množeniu. Okrem toho krém Softisenil pomáha zmierniť príznaky spojené s plesňovou infekciou, ako je svrbenie, začervenanie a olupovanie kože.

Softisenil zložky (zloženie)

Tu je zoznam zložiek krému Softisenil a čo každá z nich robí:

 • Glycerín : Glycerín je známy svojimi hydratačnými a zmäkčujúcimi vlastnosťami. Pomáha zmäkčiť a zvlhčiť pokožku, čím vytvára ochrannú bariéru, ktorá pomáha predchádzať vysušovaniu a odlupovaniu. Okrem toho môže pomôcť zlepšiť elasticitu pokožky.
 • Močovina : Močovina je zmáčadlo a keratolytické činidlo. Pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke, poskytuje hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu. Okrem toho má jemné exfoliačné vlastnosti, ktoré pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky, uľahčujú penetráciu ďalších zložiek a zlepšujú štruktúru pokožky.
 • Síran horečnatý : Síran horečnatý, tiež známy ako Epsomská soľ, má protizápalové a upokojujúce vlastnosti. Môže pomôcť zmierniť svrbenie, začervenanie a podráždenie spôsobené plesňovými infekciami. Okrem toho môže pomôcť uvoľniť svaly a znížiť nepohodlie.
 • Výťažok z nechtíka lekárskeho : Výťažok z nechtíkového kvetu má protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti. Môže pomôcť znížiť zápal, upokojiť podráždenie a podporiť hojenie pokožky. Tradične sa používa aj na liečbu kožných infekcií a urýchlenie regenerácie buniek.
Softisenil

Nebezpečenstvá, účinnosť a výhody Softisenil

Tu je zoznam hlavných výhod krému Softisenil:

 • Antifungálna liečba: Softisenil krém bol špeciálne vyvinutý na boj proti plesňovým infekciám kože, ako je atletická noha, atletická noha a kožná kandidóza. Jeho aktívne zložky pomáhajú eliminovať plesne zodpovedné za tieto infekcie a zabraňujú ich šíreniu.
 • Zmiernenie príznakov: Softisenil krém môže zmierniť príznaky spojené s plesňovými infekciami, ako je svrbenie, začervenanie, odlupovanie a podráždenie pokožky. Poskytuje rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu, znižuje nepohodlie a zlepšuje kvalitu života.
 • Hydratácia a starostlivosť o pleť: Krém Softisenil obsahuje hydratačné a zmäkčujúce zložky, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku jemnú, hydratovanú a zdravú. To je obzvlášť výhodné pre ľudí, ktorí pociťujú suchosť alebo odlupovanie v dôsledku plesňových infekcií.
 • Jednoduchá aplikácia: Softisenil krém má jemnú textúru a rýchlo sa vstrebáva do pokožky, vďaka čomu sa ľahko aplikuje a používa denne. Dá sa presne a pohodlne aplikovať na postihnuté miesta pokožky.
 • Prevencia recidívy: Pravidelné používanie krému Softisenil môže pomôcť predchádzať recidíve plesňových infekcií. Jeho účinné látky pleseň nielen likvidujú, ale aj zabraňujú jej množeniu, čím znižujú riziko recidívy ochorenia.

Spôsob použitia Softisenil , leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Nižšie sú uvedené kontraindikácie a možné opatrenia pre krém Softisenil :

 • Precitlivenosť: Ak ste precitlivený alebo alergický na niektorú zo zložiek krému Softisenil , odporúča sa vyhnúť sa jeho použitiu.
 • Otvorené lézie alebo rany: Ak sú v mieste aplikácie otvorené rany, nepoužívajte Softisenil krém , pretože môže spôsobiť podráždenie alebo zhoršiť stav. Pred aplikáciou produktu je dôležité nechať rany úplne zahojiť.
 • Tehotenstvo a dojčenie: Neexistujú dostatočné informácie o bezpečnosti používania krému Softisenil počas tehotenstva a dojčenia.

Ako užívať, ako užívať

Aby ste krém Softisenil , postupujte podľa pokynov nižšie:

 • Pred aplikáciou krému Softisenil postihnuté miesto dôkladne umyte a osušte.
 • Naneste tenkú vrstvu krému na postihnuté miesto a uistite sa, že ste úplne pokryli oblasť napadnutú plesňou.
 • Krém jemne vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania.
 • Po nanesení krému by ste si mali umyť ruky, pokiaľ pleseň nepostihuje aj ruky.
 • Aplikáciu krému Softisenil opakujte podľa pokynov výrobcu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov prosím dodržujte odporúčaný aplikačný režim.
 • Zabráňte kontaktu krému s očami, ústami a inými citlivými miestami na tele. V prípade náhodného kontaktu opláchnite veľkým množstvom vody.
 • Krém Softisenil by sa mal skladovať na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.
Softisenil

Výsledok používania Softisenil

Tu je vzorový zoznam možných výsledkov používania krému Softisenil :

 • Zníženie svrbenia a pálenia v oblasti postihnutej plesňou.
 • Znížený zápal a začervenanie kože.
 • Zlepšenie celkového vzhľadu ošetrovanej oblasti.
 • Zmiernenie príznakov spojených s plesňovou infekciou, ako je olupovanie a praskanie kože.
 • Postupná likvidácia plesne a obmedzenie šírenia infekcie.
 • Obnovenie zdravia a integrity postihnutej pokožky.
 • Prevencia budúcich recidív plesňových infekcií.

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Pred niekoľkými mesiacmi som si začal všímať nepríjemné svrbenie na nohách a zistil som, že mám plesňovú infekciu. Vyskúšala som niekoľko ošetrení bez úspechu, kým som neobjavila krém Softisenil . Musím priznať, že som veľmi ohromený výsledkami. Od používania sa svrbenie výrazne znížilo a moja pokožka sa stala oveľa hladšou a zdravšou. Som veľmi rada, že som našla tento krém a odporúčam ho každému, kto trpí mykózami. Ďakujem, Softisenil !”

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„Ako vodič autobusu trávim veľa hodín denne v topánkach, čo viedlo k pretrvávajúcemu problému plesňových infekcií nôh. Vyskúšala som niekoľko produktov a nenašla som žiadnu trvalú úľavu, kým som neobjavila krém Softisenil . Tento krém urobil s mojou pleťou zázraky. Svrbenie a podráždenie sa výrazne znížilo a vzhľad mojich nôh sa výrazne zlepšil. Teraz môžem jazdiť bez neustáleho nepohodlia. Softisenil sa ukázal ako moja spása a odporúčam ho každému, kto bojuje so športovou nohou.“

Softisenil, Cena, oficiálna stránka výrobcu – zľava

Cena produktu Softisenil je akciová a výrobca ponúka 50% zľavu. Ak chcete zadať objednávku, prejdite na oficiálnu webovú stránku výrobcu, nie je potrebný žiadny propagačný kód. Stačí vyplniť online objednávku na webovej stránke a manažér vás bude kontaktovať. Počet produktov v ponuke je obmedzený a akcia je dočasná. Platba prebieha pri doručení tovaru.

Vložiť komentár