Tensital – hypertenzia – podvod? Recenzie, Fórum, Lekáreň, Cena, Kde kúpiť

Nebaví vás každý deň brať lieky na vysoký krvný tlak, nevidieť trvalé výsledky a s dosť pochybnou liečbou? Môžete to zmeniť výberom modernej liečby s predĺženým terapeutickým účinkom –  Tensital  na hypertenziu a jej príznaky.

Má najväčšiu výhodu, a to bylinný vzorec. Vzhľadom na to, že výrobok obsahuje iba 100% prírodné zložky, určite nespôsobí vedľajšie účinky, intoxikáciu, závislosť a iné nebezpečné reakcie.

>>>>-50% cena – oficiálna stránka<<<<

DASH diéta a vysoký krvný tlak
https://www.uaex.uada.edu/counties/miller/news/fcs/meal-prep-healthy-eating/Lowering-Your-Blood-Pressure-with-the-DASH-Eating-Plan.aspx

DASH diéta a vysoký krvný tlak

Jedným z krokov, ktoré vám môže váš lekár odporučiť na zníženie vysokého krvného tlaku, je začať  s DASH diétou . 

DASH je skratka pre Dietary Approaches to Stop  Hypertension   (vysoký krvný tlak). Diéta je jednoduchá:

  • Jedzte viac ovocia, zeleniny a nízkotučných mliečnych výrobkov
  • Obmedzte príjem potravín s vysokým  obsahom nasýtených tukov  , cholesterolu a trans-tukov
  • Jedzte viac celozrnných výrobkov, rýb, hydiny a orechov
  • Obmedzte sodík, sladkosti, sladené nápoje a červené mäso

Vo výskumných štúdiách ľudia, ktorí boli na  DASH diéte ,  znížili  svoj krvný tlak  do 2 týždňov.

Iná diéta – DASH-Sodium – vyžaduje obmedzenie sodíka na 1500 miligramov denne (asi 2/3 čajovej lyžičky). Štúdie ľudí na pláne DASH-Sodium tiež znížili ich krvný tlak.

>>>>-50% cena – oficiálna stránka<<<<

Začiatok DASH diéty

DASH diéta  vyžaduje určitý počet porcií denne z rôznych skupín potravín. Počet porcií, ktoré potrebujete, sa môže líšiť v závislosti od počtu kalórií, ktoré potrebujete za deň.

Môžete robiť postupné zmeny. Začnite napríklad obmedzením na 2 400 miligramov sodíka denne (asi 1 čajová lyžička). Potom, keď si vaše telo zvykne na vašu stravu, znížte príjem na 1 500 miligramov sodíka denne (asi 2/3 čajovej lyžičky). Tieto množstvá zahŕňajú všetok sodík, ktorý konzumujete, vrátane sodíka vo vašich potravinách, ako aj čokoľvek, čo varíte alebo pridávate na stôl.

Terapeutický vzorec na základe kúry Tensital: výhody, účinok

Tensital

>>>>-50% cena – oficiálna stránka<<<<

Vysoká koncentrácia prírodných extraktov obsiahnutých v kapsulách umožňuje normalizovať hypertenziu a eliminovať jej príznaky vrátane rozvoja autoimunitných porúch.

Tenziálne zložky  čistia lúmen ciev pokrytých lipidovými formáciami, obnovujú ich elasticitu – schopnosť nielen natiahnuť krvné cievy bez poškodenia, ale v prípade potreby aj rýchlo zmenšiť.

Kapsuly na hypertenziu zlepšujú krvný obeh, odstraňujú kŕče periférnych ciev a zlepšujú kvalitu zásobovania tkanív kyslíkom. Pri jednom ošetrení dôjde k intenzívnej regenerácii poškodených tkanív cievneho systému a vnútorných orgánov.

Kapsuly znižujú riziko aneuryzmy a znižujú pravdepodobnosť krvnej zrazeniny. Prírodná medicína má navyše slabý močopudný účinok, eliminuje hromadenie solí a opuchy. Kapsuly majú úplne prírodné zloženie, ktoré nie je pre telo návykové.

Zákrok navyše nepoškodzuje pečeň a obličky a neovplyvňuje činnosť centrálneho nervového systému. Vhodná liečba znižuje krvný tlak do 30 minút po podaní, odstraňuje lámavosť cievnych stien, obnovuje elasticitu a pevnosť, obnovuje predĺžené a tenké miesta, zmierňuje aterosklerózu, rozpúšťa krvné zrazeniny, zlepšuje krvný obeh, normalizuje srdcový tep.

Ako Tensital účinkuje

Okrem toho jednou z dôležitých výhod prírodnej medicíny je konsolidácia výsledku po ukončení liečby. Kapsuly dlhodobo normalizujú prácu kardiovaskulárneho systému bez toho, aby bolo potrebné podávať silné lieky každý deň.

Liek na hypertenziu a jej príznaky, vyrábaný vo forme kapsúl, je schopný dlhodobo poskytovať pacientom trpiacim týmto typom ochorenia a srdcovými problémami vynikajúce zdravie. Ľudia s rizikom hypertenzie sa pri použití lieku ako liečby už nemusia obávať možných komplikácií a ich následkov.

Prírodnú medicínu možno zároveň podávať ľuďom, ktorí sa nesťažujú na svoje zdravie a pohodu, pretože  Tensital  chráni pred mnohými chorobami a normalizuje celkový stav. Odstránia sa tak príznaky ako spánok, poruchy pamäti, ranné opuchy tváre, bolesti hlavy a závraty, chronická únava, akútna bolesť na hrudníku a závraty, zvonenie v ušiach, nadmerné potenie, nepokoj a nervozita. Kapsuly navyše prispievajú k zníženiu hmotnosti zlepšením metabolizmu.

Tensital

>>>>-50% cena – oficiálna stránka<<<<

Účinné látky v kapsulách – príbalový leták

Je dokázané, že kapsuly hypertenzie a jej symptómov obsahujú 100% prírodné zložky, ktoré v kombinácii alebo oddelene dokážu potlačiť príznaky hypertenzie.

Tu sú zložky kapsúl na hypertenziu:

  • Tiamín – Riadi najdôležitejšie procesy výroby energie a biosyntézy látok v živej bunke. Tento vitamín sa podieľa na metabolizme sacharidov, nukleových kyselín, bielkovín a lipidov. Účinok tiamínu je charakterizovaný desenzibilizačnými, analgetickými, antipruritickými, protizápalovými účinkami; stimuluje detoxikačné funkcie pečene, priaznivo pôsobí na stav centrálneho nervového systému.
  • Omega 3 – Výhody Omega-3 sú neoceniteľné: tieto kyseliny regulujú činnosť organizmu, posilňujú imunitný systém a chránia pred vonkajšími negatívnymi faktormi. Omega-3 čistia steny ciev od prebytočného „zlého“ cholesterolu, čím bránia jeho hromadeniu. Zlepšuje viskozitu krvi a normalizuje krvný tlak.
  • Koreň žihľavy  – žihľava obsahuje živiny, o ktorých sa predpokladá, že chránia srdce. Vďaka tomu vysoký obsah vitamínu C a železa zabezpečuje aktívnu syntézu červených krviniek a zabraňuje vzniku anémie. A prospešné flavonoidy (kvercetín a kaempferol) zlepšujú zdravie ciev a znižujú riziko kardiovaskulárnych ochorení. Extrakt z listov žihľavy dokonale nasýti telo železom a draslíkom, uvoľňuje cievy a zlepšuje krvný obeh.
  • Teminalia Arjuna – Veľmi užitočný prírodný liek na srdcové problémy; pomáha blokovať koronárne artérie, vysoký cholesterol a kongestívne srdcové zlyhanie. Pomáha čistiť steny tepien. Je najbohatším zdrojom prírodného koenzýmu Q10.
  • Vitamín B6 – Vitamín B6, teda kyanokobalamín, zabezpečuje správnu cirkuláciu krvi v oku a stabilnú prácu nervových vlákien. Denná potreba vitamínu B6 je približne 4 mg.
  • Vitamín B12 – nedodáva energiu priamo, ale pomáha udržiavať správny metabolizmus aminokyselín, tukov a sacharidov. Vitamín B12 sa podieľa na mnohých vnútrobunkových procesoch, ktoré zabezpečujú zdravie buniek a primeranú produkciu energie.

Podávanie kúry – spôsob užívania tabliet, kontraindikácie, vedľajšie účinky

Podávanie kapsúl je veľmi jednoduché. Jedna kapsula ráno nalačno s raňajkami a jedna kapsula večer pred večerou.

Podľa príbalového letáku treba kapsuly zapiť pohárom vody alebo čaju a kúra trvá mesiac. Nevynechávajte dávku, pretože tým prestane Tensital účinkovať a výsledky sa tak oneskoria.

Kapsuly sa majú podávať podľa priloženého informačného letáku pre pacienta a prísne dodržiavať špecifický liečebný režim a odporúčania výrobcu. Aj keď príznaky ustúpia do 30 dní, liečba sa nemá prerušiť.

Pokračujte do konca 30 dní. Okrem toho, ak príznaky pretrvávajú, môžete pokračovať v liečbe. Po prestávke sa to môže opakovať.

>>>>-50% cena – oficiálna stránka<<<<

Tensital

Cena ošetrenia – koľko stoja kapsuly Tensital ? webová stránka výrobcu

Možno si myslíte, že nové kapsuly Tensital na vysoký krvný tlak sú drahé. Ak však rešpektujete rozhodnutie výrobcu nakupovať produkt iba z jeho webovej stránky a objednávať iba z Talianska, získate 50% zľavu, čo znamená, že produkt kúpite za vyššiu ako dostupnú cenu.

Vyplňte formulár  na oficiálnej stránke výrobcu a zadajte objednávku. To je všetko, čo musíte urobiť, aby ste vyhrali. Neobjednávajte si produkt od inej stránky ako od oficiálneho výrobcu.

Produkt nebol nikde inde distribuovaný a z tohto dôvodu, ak nájdete podobný produkt, môže ísť len o falzifikát, ktorý nemá nič spoločné s originálnym produktom. Ako som už spomínal, prípravok nie je dostupný ani v tých najznámejších lekárňach.

Užívateľské recenzie, komentáre na fóre

Mnohí skeptici spochybňujú kvalitu kapsúl Tensital . Na trhu je veľa noviniek, ktoré nespĺňajú očakávania, ale Tensital má v používaní všetky certifikáty kvality a bezpečnosti, ktoré potvrdzujú, že liek na hypertenziu je naozaj bezpečný.

Recenzie kapsúl na hypertenziu a ich symptómy ukazujú, že je účinná pri liečbe hypertenzie a srdcových chorôb.

Mnohí používatelia už zaznamenali zlepšenie v prvom týždni po užití produktu. Pozitívne recenzie lekárov a odborníkov tiež potvrdzujú účinnosť a bezpečnosť lieku.

Náš tím je oboznámený s popisom prírodnej medicíny od výrobcu na jeho oficiálnej stránke. Jeho popis nespochybňujeme, ale chceli sme sa presvedčiť, že všetko je pravda. Preto sme sa rozhodli urobiť ďalší prieskum a zistiť, aké účinky môže mať Tensital pozitívne aj negatívne.

Náš výskum ukazuje, že výrobok je správne opísaný výrobcom. Preto som sa jednohlasne rozhodol odporučiť produkt na hypertenziu a jej príznaky.

Odporúčame vám tiež, aby ste si výrobok kúpili iba na oficiálnej stránke výrobcu a riadili sa informáciami uvedenými v príbalovom letáku. Len tak dosiahnete tie najlepšie výsledky z hľadiska kondície.

>>>>-50% cena – oficiálna stránka<<<<

Vložiť komentár