Valgone, podvod? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Valgone je krém vyvinutý na liečbu valgusovitosti, deformity chodidla, pri ktorej sa palec na nohe vzďaľuje od ostatných prstov. Tento krém je vyvinutý tak, aby zmiernil zápal, zmiernil bolesť a pomohol časom opraviť polohu palca na nohe.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo je to halux?

„ Hallux “ je latinčina pre veľký palec na nohe. V prípade vbočeného  palca rastie palec na nohe smerom k malíčku  (=valgozita). Tento výrastok je sprevádzaný kostnou hrčou na vnútornej strane základne palca na nohe (= hallux), ktorá je spôsobená odklonom záprstných kostí smerom dovnútra od palca na nohe. Kĺb, okolo ktorého sa to deje, sa nazýva metatarzofalangeálny kĺb. Mimo kĺbu dochádza k zmenám v mäkkých tkanivách; pozorujeme predĺženie puzdra, väzov a svalov zvnútra a kontrakciu/kontrakciu štruktúr zvonka.

Čo je to halux?

Zdroj : https://hardingpodiatry.com.au/uncategorized/hav-hallux-abducto-valgus-deformity-or-bunions/

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Príčina haluxov

Hlavne kvôli topánkam

Topánky sú hlavným vonkajším faktorom ovplyvňujúcim vznik a vývoj vbočených palíc. Na vine sú najmä dámske topánky, ktoré sú často príliš úzke (štúdie ukázali, že sú pre chodidlo v priemere o dva centimetre úzke) a to, že majú často vysoké opätky, čo zvyšuje tlak na prednú časť chodidla. .

Častejšie medzi ženami

Ženy majú deväťkrát vyššiu pravdepodobnosť, že budú trpieť vbočenými palcami ako muži. Čiastočne to možno pripísať dedičným faktorom (štúdie ukázali, že 60 % prípadov sa vyskytuje v rodinách), no faktorom sú aj módne dámske topánky.

Druhy vbočených palíc

Existujú zhruba dva typy: juvenilný hallux valgus, ak sa objaví pred alebo počas puberty. A hallux valgus u dospelých, ak sa vytvorí neskôr.

Sťažnosti na vbočený palec

Bolesť je najčastejšie lokalizovaná v kostnom nádore. Buniony sa začnú zapáliť (bursitída alebo burzitída), sčervenajú a sú  extrémne bolestivé  . Veľkosť vbočeného kríža nie vždy určuje stupeň prežívanej bolesti, ľudia s relatívne malým vbočeným krížom môžu pociťovať silnú bolesť a už nemôžu pohodlne nosiť topánky. Okrem toho sa ľudia sťažujú na bolesť kĺbov v spodnej časti prsta alebo nad alebo pod druhým prstom. Problém  nosenia topánok či vzhľad nôh  sú často opakujúce sa neduhy.

Pozrite si: Depanten

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

valgone

Čo je Valgone a na čo sa používa?

Kedy sa Valgone používa a aké sú jeho terapeutické indikácie?

Valgone je inovatívny kozmetický výrobok vyvinutý špeciálne na liečbu problémov súvisiacich s valgózou, bežnou deformitou chodidla charakterizovanou vychýlením palca na nohe smerom von. Krém je určený na zmiernenie zápalu, zmiernenie bolesti a napomáhanie korigovať postavenie palca na nohe, čím zlepšuje zdravotný a estetický vzhľad chodidla.

Indikácie liečby

Tu je zoznam situácií, v ktorých je vhodné použiť Valgone:

 • V prípade hallux valgus alebo podobných deformít chodidla.
 • Keď cítite bolesť alebo nepohodlie v palci na nohe alebo okolo neho.
 • Počas alebo po obdobiach intenzívnej fyzickej aktivity, ktorá môže spôsobiť stres alebo zápal chodidla.
 • Pomôcť opraviť polohu palca na nohe v priebehu času.
 • Ako podpora pri fyzioterapii alebo rehabilitácii chodidiel.
 • Na zlepšenie estetického vzhľadu nohy a obnovenie dôvery v nosenie otvorených topánok alebo sandálov.
 • Pod dohľadom lekára alebo zdravotníckeho pracovníka so špecializáciou na ošetrenie nôh.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako to funguje? Akčný mechanizmus

Funguje to takto:

 • Zníženie zápalu: Valgone obsahuje aktívne zložky známe svojimi protizápalovými vlastnosťami. Tieto zložky pôsobia na zníženie zápalu v oblasti postihnutej valgusom, čím zmierňujú bolesť a opuch.
 • Úľava od bolesti: Krém Valgone je vyvinutý tak, aby poskytoval rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu od bolesti spojenej s valgusom. Jeho zložky pôsobia na nervové zakončenia, znižujú pocit bolesti a zlepšujú celkový komfort.
 • Korekcia postavenia palca na nohe: Valgone pomáha postupne korigovať postavenie palca na nohe, ktorý je vytočený von. Aktívne zložky pôsobia tak, že vyrovnávajú palec na nohe, podporujú jeho správnu polohu a zlepšujú estetický vzhľad chodidla.
 • Hydratácia a výživa pokožky: Valgone obsahuje aj zmäkčujúce a vyživujúce zložky, ktoré zvlhčujú pokožku a zlepšujú jej elasticitu. To pomáha udržiavať pokožku nôh zdravú a zabraňuje tvorbe mozoľov alebo nadmernej suchosti.
valgone

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Valgone zloženie – aktívne zložky

 • Boswellia Serrata : Extrakt z Boswellia Serrata je známy svojimi protizápalovými a analgetickými vlastnosťami. Používa sa na zníženie zápalu a zmiernenie bolesti spojenej s valgusom.
 • Kvety Arnica Montana: Výťažky z kvetov Arnica Montana sa bežne používajú na zmiernenie bolesti svalov a zníženie zápalu. Môžu pomôcť zmierniť bolesť a zlepšiť pohodlie, ak máte valgus.
 • Policový koreň : Policový koreň alebo kostihoj je známy svojimi upokojujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. Používa sa na urýchlenie hojenia kožných lézií a zníženie opuchov.
 • Kvety nechtíka : Výťažky z kvetov nechtíka sú známe svojimi protizápalovými a hojivými vlastnosťami. Môžu pomôcť znížiť zápal a urýchliť hojenie poškodenej kože.
 • Tymián : Tymiánový esenciálny olej má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Používa sa na zmiernenie bolesti a stimuláciu krvného obehu v postihnutej oblasti.

Tieto zložky boli vybrané pre ich potenciálne prospešné vlastnosti pri liečbe valgóznej deformity a podpore celkovej pohody chodidiel.

Výhody

 • Zníženie zápalu a opuchu v oblasti postihnutej valgusom.
 • Zmiernenie bolesti spojenej s valgózou.
 • Podporuje postupnú korekciu postavenia vybočeného palca na nohe.
 • Zlepšuje estetický vzhľad chodidla.
 • Pomáha obnoviť funkciu chodidiel.
 • Hydratuje a vyživuje pokožku nôh.
 • Receptúra ​​založená na prírodných zložkách vybraných pre ich prospešné vlastnosti.

Príbalový leták – Ako používať Valgone?

Pred užitím tohto lieku si pozorne prečítajte túto písomnú informáciu, pretože obsahuje pre vás dôležité informácie.

Spôsob podávania, dávkovanie

Postihnuté miesto dôkladne očistite a osušte. Vezmite malé množstvo krému Valgone a naneste ho na palec na nohe a jeho okolie. Krém jemne vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania. Aplikáciu opakujte 2-3x denne, podľa odporúčaní výrobcu. Pokračujte v pravidelnom používaní Valgone , aby ste dosiahli najlepšie výsledky pri liečbe valgusu.

Kontraindikácie

Nepoužívajte na popraskanú, podráždenú pokožku a otvorené rany.

Vedľajšie účinky

Valgone je bezpečný krém na použitie, ale môžu sa vyskytnúť individuálne vedľajšie účinky, aj keď sú zriedkavé. Možné vedľajšie účinky môžu zahŕňať podráždenie kože, začervenanie alebo svrbenie v mieste aplikácie.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

valgone

Účinky používania produktu

Tu sú niektoré možné výsledky:

 • Zníženie zápalu:Valgone môže pomôcť znížiť zápal v oblasti postihnutej valgusom, zmierniť opuch a začervenanie.
 • Úľava od bolesti: Pravidelné používanie Valgone môže zmierniť bolesť spojenú s valgózou, poskytuje väčší komfort a mobilitu.
 • Zlepšenie polohy palca na nohe: Valgone má za cieľ postupne korigovať vonkajšiu polohu palca na nohe, čím pomáha obnoviť lepšie vyrovnanie chodidla.
 • Vylepšená estetika: Konzistentné používanie Valgone môže zlepšiť estetický vzhľad chodidla tým, že zníži viditeľnosť valgozity a pomôže obnoviť dôveru pri nosení topánok s otvorenou špičkou.
 • Hydratácia pokožky: Hydratačné zložky obsiahnuté v Valgone pomáha udržiavať pokožku vašich nôh hydratovanú a vyživovanú, vďaka čomu je pokožka jemnejšia a zdravšia.
 • Väčší komfort a pohodu: Používaním Valgone môžete cítiť celkové zlepšenie pohodlia a pohody vašich nôh, čo vám umožní vykonávať každodenné činnosti bez bolesti a nepohodlia.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Skutočné recenzie, negatíva a názory – komentáre z fóra

Valgone sa pre mňa ukázalo ako skutočný dar z nebies. Po niekoľkotýždňovom pravidelnom používaní som zaznamenal výrazné zlepšenie. Bolesť sa znížila a opuch sa zmenšil. Som tak rád, že som konečne našiel produkt, ktorý naozaj funguje!

Skutočné recenzie, negatíva a názory – komentáre z fóra

„Odkedy som začal používať Valgone Všimol som si výrazné zlepšenie stavu môjho valgusu. Používal som ho dvakrát denne a všimol som si výrazné zníženie zápalu. Cítim sa pohodlnejšie aj pri chôdzi a nosení mojich obľúbených topánok. Vrelo odporúčam Valgone každému, kto zápasí s valgózou.“

Posudky špecialistov – lekársky posudok

Ako ortopedický lekár s viac ako 15-ročnou praxou som mal možnosť ohodnotiť mnohé produkty na liečbu valgóz. Medzi nimi Valgone sa ukázalo ako účinná a bezpečná možnosť pre mojich pacientov. Formulovaný s prírodnými zložkami, ako je Arnica Montana a Tymián, poskytuje významné výhody pri znižovaní zápalu a bolesti spojenej s valgózou.

Osobne som pozoroval, ako Valgone pomohol mojim pacientom znížiť zápal v postihnutej oblasti a zlepšiť pohyblivosť chodidiel. Okrem toho mnohí pacienti hlásili výraznú úľavu od bolesti po dôslednom používaní Valgone . Stojí za to zdôrazniť, že Valgone je bezpečný výrobok a je v súlade s nariadeniami Európskej únie. Jeho zložky boli starostlivo vybrané, aby sa minimalizovalo riziko nežiaducich vedľajších účinkov.

Vrelo odporúčam Valgone pacientom, ktorí chcú neinvazívnu liečbu valgusu. Valgone je spoľahlivým riešením problému valgóznosti a prispieva k celkovej pohode chodidla.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár