Visadore, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Visadore je inovatívny produkt starostlivosti o tvár určený na boj proti známkam starnutia, najmä vráskam . Obsahuje extrakt z plodov goji , ktorý je známy svojimi antioxidačnými a regeneračnými vlastnosťami.

Ako starneme, viditeľné známky starnutia na našej pokožke sa môžu stať problémom mnohých z nás.  Jemné linky a vrásky patria medzi najčastejšie znaky spojené s prirodzeným procesom starnutia.

Aj keď sa môžu zdať zameniteľné, je medzi nimi rozdiel. Pochopenie rozdielov vám môže pomôcť lepšie ich zvládať a predchádzať im.  V tomto článku budeme diskutovať o rozdieloch medzi jemnými linkami a vráskami, ako aj o ich príčinách a liečbe.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Jemné čiary: čo sú to?

Jemné linky sú zvyčajne menej výrazné ako vrásky a majú plytký a jemný vzhľad.  Toto sú často prvé príznaky starnutia a môžu sa objaviť v oblastiach tváre, ktoré sú vystavené opakovaným pohybom, napríklad okolo očí, úst a na čele. 

Aj keď sú jemné linky zvyčajne jemné, môžu sa stať zreteľnejšími, keď je pokožka dôkladne preskúmaná alebo keď robíte určité výrazy tváre.

Vrásky: čo sú zač?

Vrásky sú vo všeobecnosti hlbšie a výraznejšie ako jemné linky.  Môžu sa prejaviť ako vrásky alebo záhyby na koži a môžu byť sprevádzané stratou elasticity kože. Vrásky sa môžu objaviť na akejkoľvek časti tela, no najčastejšie sa vyskytujú na tvári, krku a rukách. Existujú dva základné typy vrások, dynamické a statické.

 • Dynamické vrásky  sú zvyčajne viditeľné len vtedy, keď je tvár v pohybe 
 • Statické vrásky  sa vyskytujú aj vtedy, keď je tvár v pokoji.
 • Veniseptico

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako rozoznať rozdiel

Jemné linky a vrásky sa často používajú zameniteľne. Dermatológovia rozlišujú jemné linky od vrások na základe hĺbky vrások.  Jemné línie sa považujú za hlboké menej ako 1 mm, zatiaľ čo za vrásky sa považujú akékoľvek hlbšie záhyby.

Vrásky sa môžu vytvárať všade tam, kde je jemná linka a naopak. Vrásky sa však môžu objaviť skôr v oblastiach, kde je pokožka najtenšia alebo kde sa vrásky pravidelne tvoria. Environmentálne faktory, ako je vystavenie slnku a znečistenie, môžu tiež urýchliť vývoj vrások v týchto oblastiach.

Visador

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Najčastejšie príčiny jemných liniek a vrások

Tu sú niektoré bežné faktory, ktoré môžu spôsobiť jemné linky a vrásky:

 1. Strata kolagénu a elastínu  :  Kolagén a elastín sú esenciálne proteíny, ktoré poskytujú pokožke podporu a pružnosť. Ako starneme, naše telo produkuje menej týchto bielkovín, čo vedie k rozvoju jemných liniek a vrások.
 2. Opakujúce sa výrazy tváre alebo pohyby:  Opakované používanie svalov tváre, ako je mračenie alebo mžouranie, môže časom spôsobiť vrásky a záhyby na pokožke.
 3. Vystavenie UV žiareniu  :  UV žiarenie zo slnka a solárií môže spôsobiť predčasné poškodenie pokožky.
 4. Fajčenie  :  Fajčenie uvoľňuje škodlivé chemikálie, ktoré môžu znížiť prietok krvi do pokožky a znížiť množstvo kyslíka a živín, ktoré sa dostanú do pokožky.  Štúdie ukázali  , že fajčiari cigariet mali zníženú elasticitu a hustotu pokožky v porovnaní s nefajčiarmi. 
 5. Zlá výživa  :  Strava, v ktorej chýbajú základné živiny, ako sú vitamíny, minerály a antioxidanty, môže oslabiť prirodzenú bariéru pokožky a znížiť jej schopnosť samoobnovenia. Koža môže byť suchá, matná a náchylnejšia na poškodenie.
 6. Dehydratácia:  Keď je úroveň hydratácie nízka, telo uprednostňuje hydratáciu dôležitejších orgánov, čo spôsobuje vysušenie pokožky. Dehydratovaná pleť pôsobí matne, čo zvyšuje výskyt jemných liniek a vrások.
 7. Znečistenie  :  Vystavenie environmentálnym znečisťujúcim látkam, ako je smog alebo chemikálie, môže spôsobiť oxidačný stres v pokožke. Znečisťujúce látky obsahujú drobné častice nazývané voľné radikály, ktoré môžu preniknúť do pokožky a spôsobiť poškodenie buniek, čo vedie k zápalu, degradácii kolagénu a zníženiu elasticity.
 8. Stres  :  Keď je telo v strese, uvoľňuje hormóny, ako je kortizol, čo vedie k zápalu a rozkladu kolagénu a elastínu v koži. Chronický stres môže narušiť prirodzené opravné procesy pokožky a oslabiť jej prirodzenú bariérovú funkciu, vďaka čomu je náchylnejšia na poškodenie.
 9. Genetika  :  Gény vás môžu predisponovať k určitým typom pleti. Niektorí ľudia môžu prirodzene produkovať menej kolagénu a elastínu. Farba a štruktúra pokožky môžu ovplyvniť schopnosť pokožky brániť sa. Napríklad ľudia so svetlou pokožkou môžu byť náchylnejší na poškodenie slnkom a vrásky, zatiaľ čo ľudia s tmavším tónom pleti môžu byť náchylnejší na nerovnomerný tón pleti a zmenu farby.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Čo je Visadore a na čo slúži?

Visadore je pleťový krém, ktorý si získal obľubu vďaka svojim anti-agingovým a omladzujúcim vlastnostiam. Je vyrobený z prírodných surovín a jeho hlavnou zložkou je extrakt z bobúľ goji. Krém je určený na boj proti známkam starnutia, ako sú vrásky, jemné linky a strata pevnosti pokožky. Visadore je hydratačný a výživný krém, ktorý pomáha revitalizovať pokožku, zlepšuje jej elasticitu a spevňuje ju. Okrem účinkov proti starnutiu môže tiež pomôcť chrániť pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a environmentálnymi faktormi. Jemná a ľahká textúra uľahčuje jeho vstrebávanie a zanecháva pokožku jemnú a hladkú.

Zamýšľané použitie

Visadore možno použiť v rôznych časoch a situáciách, aby ste získali jeho výhody. Tu je zoznam, kedy sa odporúča používať Visadore :

 • Ráno: Naneste Visadore ráno po očistení tváre. To pomôže hydratovať a chrániť pokožku počas dňa a pripraviť ju na environmentálne faktory, ako je znečistenie a slnečné žiarenie.
 • Pred spaním: Aplikácia Visadore pred spaním je ideálna, aby ste cez noc využili jeho výhody. Krém vyživuje vašu pokožku počas odpočinku, podporuje regeneráciu buniek a pomáha znižovať známky starnutia.
 • Pred nanesením make-upu: Ak nosíte make-up, môžete pred nanesením make-upu použiť Visadore ako hydratačnú bázu. Pomôže to vytvoriť mäkkú, pripravenú základňu, ktorá absorbuje vaše make-upové produkty, ako aj poskytne celodennú hydratáciu.
 • Po vystavení slnku: Ak ste boli vystavený slnku dlhší čas, aplikácia Visadore po vystavení vám pomôže hydratovať a upokojiť vašu pokožku, čím pôsobí proti negatívnym účinkom slnka.
 • Keď je vaša pleť unavená alebo dehydrovaná: Ak je vaša pleť mdlá, unavená alebo dehydrovaná, môžete použiť Visadore kedykoľvek počas dňa, aby ste jej dodali dávku hydratácie a výživy.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Visador

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Ako Visadore účinkuje?

Visadore je produkt špeciálne navrhnutý na boj proti známkam starnutia a redukciu výskytu vrások na pleti. Nižšie je uvedený zoznam účinkov tohto krému:

 • Hĺbková hydratácia: Visadore obsahuje vysoko kvalitné hydratačné zložky, ktoré prenikajú do najhlbších vrstiev pokožky a poskytujú intenzívnu a dlhotrvajúcu hydratáciu. To pomáha zlepšiť elasticitu a textúru pokožky, čím sa znižuje výskyt vrások.
 • Stimuluje produkciu kolagénu: Kolagén je kľúčový proteín v štruktúre pokožky, ktorý dodáva pevnosť a pružnosť. Visadore obsahuje zložky, ktoré stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu v pokožke, pomáha jej zostať hladká a redukuje vrásky.
 • Antioxidačné účinky: Antioxidanty prítomné v Goji kréme, ako sú výťažky z plodov goji, pomáhajú neutralizovať voľné radikály, ktoré môžu poškodiť pokožku a urýchliť proces starnutia. To pomáha udržiavať vašu pokožku zdravú a mladú tým, že znižuje výskyt vrások.
 • Zlepšuje mikrocirkuláciu: Visadore obsahuje zložky, ktoré zlepšujú krvný obeh v pokožke. To pomáha revitalizovať a omladiť kožné bunky pre sviežejší a žiarivejší vzhľad.
 • UV ochrana: Visadore obsahuje zložky, ktoré pomáhajú chrániť vašu pokožku pred škodlivými ultrafialovými lúčmi slnka. Nadmerné slnenie je jednou z hlavných príčin predčasného starnutia pokožky a vrások, preto je táto ochrana nevyhnutná pre udržanie mladistvého vzhľadu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Zloženie krému Visadore (zloženie)

 • Kyselina hyalurónová: Je to látka prirodzene sa vyskytujúca v pokožke, ktorá má schopnosť zadržiavať vodu, vďaka čomu je hydratovaná, jemná a hladká.
 • Amarantový olej: Tento olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a vitamín E. Pomáha vyživovať pokožku, chrániť ju pred škodlivými vplyvmi prostredia a udržiavať ju jemnú a pružnú.
 • Vitamíny a stopové prvky: Receptúra ​​Visadore obsahuje kombináciu vitamínov a stopových prvkov, ktoré dodávajú pokožke základné živiny. Tieto zložky ju pomáhajú revitalizovať, zlepšujú jej vzhľad a udržiavajú zdravie.
 • Kolagén, posilňovač mladosti: Kolagén je proteín prítomný v pokožke, ktorý poskytuje pevnosť a pružnosť. Jeho pridanie do Visadore pomáha stimulovať prirodzenú produkciu kolagénu pokožky, čím zlepšuje jej vzhľad a znižuje výskyt vrások a jemných liniek.

Spoločne tieto zložky synergicky pôsobia a poskytujú pokožke hydratáciu, výživu, ochranu a pevnosť, pomáhajú bojovať proti známkam starnutia a udržiavať mladší a zdravý vzhľad.

Visador

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Nebezpečenstvá, účinnosť, výhody Visadore

 • Intenzívna hydratácia: Visadore poskytuje pokožke hĺbkovú hydratáciu, pomáha bojovať proti suchosti a dehydratácii.
 • Redukcia vrások a jemných liniek: Aktívne zložky Visadore stimulujú produkciu kolagénu, čo pomáha znižovať výskyt vrások a jemných liniek pre mladší vzhľad.
 • Zlepšuje pevnosť a pružnosť: Vďaka kolagénu a ďalším živinám pomáha Visadore zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, čím jej dodáva tónovaný a hladší vzhľad.
 • Antioxidačná ochrana: Antioxidanty prítomné vo Visadore pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi, zabraňujú predčasnému starnutiu a známkam oxidácie.
 • Revitalizácia a žiarivosť: Visadore revitalizuje pokožku a dodáva jej žiarivejší a žiarivejší vzhľad. Pomáha zlepšovať textúru a tonus pokožky, obnovuje jej prirodzenú vitalitu.
 • Výživný a regeneračný účinok: Prírodné zložky Visadore dodávajú pokožke základné živiny, prispievajú k jej regenerácii a obnove buniek.

Účinok používania Visadore

 • Intenzívna hydratácia: Krém Visadore je navrhnutý tak, aby poskytoval pokožke hĺbkovú hydratáciu, pomáhal obnoviť jej rovnováhu vlhkosti a zlepšovať jej celkový vzhľad.
 • Redukcia vrások a jemných línií: Aktívne zložky Visadore , ako je kyselina hyalurónová a kolagén, môžu pomôcť redukovať vrásky a jemné linky a dodať pleti mladší vzhľad.
 • Zlepšená elasticita a pevnosť pokožky: Visadore môže pomôcť zlepšiť elasticitu a pevnosť pokožky, čo môže viesť k pevnejšiemu a omladenému vzhľadu.
 • Spevňujúci účinok: Pravidelné používanie Visadore môže pomôcť zlepšiť pevnosť pokožky, čo vedie k hladšiemu a jasnejšiemu vzhľadu.
 • Ochrana pred známkami predčasného starnutia: Antioxidačné zložky prítomné vo Visadore môžu pomôcť chrániť pokožku pred voľnými radikálmi a poškodením životného prostredia, čím oddialia príznaky predčasného starnutia.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

„ Som nadšený z Visadore ! Odkedy ho používam, pozorujem výrazné zlepšenie vzhľadu mojich vrások. Moja pleť vyzerá pevnejšie a žiarivejšie. Vrelo odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú omladiť svoju tvár. “

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

“ Po vyskúšaní viacerých produktov som konečne našiel Visadore a musím povedať, že predčil moje očakávania. Vrásky boli výrazne zredukované a pokožka bola hydratovanejšia a pevnejšia. Je to skutočne účinný produkt. “

“ Rozhodla som sa vyskúšať Visadore v rámci prevencie vrások a vôbec neľutujem. Napriek môjmu veku vyzerá moja pleť sviežo a omladená. Páči sa mi jeho ľahká konzistencia a rýchle vstrebávanie. Určite ho budem používať aj naďalej. “

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<<

Vložiť komentár