Promicil – funguje to? Negatívne recenzie, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Promicil je 100% prírodný krém,  vytvorený na špeciálne účely v boji proti atletickej nohe . Hovoríme o nepríjemnosti, ktorá postihuje mnoho ľudí a ktorá sa v niektorých extrémnych prípadoch môže z mnohých dôvodov stať vysoko invalidným.

V obehu môžeme nájsť rôzne prostriedky, no bohužiaľ mnohé z nich sa ukazujú ako neúčinné, alebo prinajmenšom s malým viditeľným účinkom.

Iné naopak môžu rozvoj problému rýchlo zablokovať a medzi nimi nájdeme Promicil .

V nasledujúcich riadkoch teda spoločne uvidíme, aké sú  hlavné vlastnosti produktu, zloženie, názory a recenzie tých, ktorí ho už používajú,  kde a ako ho kúpiť, cenu a všetko, čo potrebujete vedieť o tom.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Promicil

Čo je to atletická noha?

Atletická noha je bežná mykotická (plesňová) infekcia. Atletická noha je forma mykózy. Tinea pedis je iný názov pre športovú nohu. Tinea je iný názov pre lišaj a pedis znamená chodidlo alebo chodidlá. Atletická noha spôsobuje svrbivú, pálivú, pálivú vyrážku na koži jednej alebo oboch nôh. Atletická noha sa najčastejšie vyskytuje medzi prstami, ale môže postihnúť aj končeky chodidiel, chodidlá a päty.

Pri tejto infekcii sa vaša koža môže stať šupinatou a popraskanou alebo sa vám môžu vytvoriť pľuzgiere. Niekedy aj vaše nohy zapáchajú.

Ako vyzerá noha športovca?

Atletická noha môže postihnúť kožu medzi prstami, chodidlá, špičky chodidiel, okraje chodidiel a päty. Vaša pokožka môže vyzerať podráždene (červená, fialová, sivá alebo biela), šupinatá alebo šupinatá.

Koho sa to týka?

Noha športovca sa dotýka každého. Najčastejšie však postihuje mužov a ľudí nad 60 rokov. Je pravdepodobnejšie, že sa u vás vyvinie atletická noha, ak máte:

 • Diabetes.
 • Obezita.
 • Oslabený imunitný systém.
 • Poškodenie tkaniva alebo rany na chodidlách.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Čo je Promicil

Promicil  je  úplne prírodný krém  , ktorý je možné aplikovať na nohy aj ruky, no vďaka určitým vlastnostiam ho možno použiť aj ako skrášľujúce ošetrenie. Dopĺňa odporúčanú liečbu mykózy, nepríjemného zápachu, svrbenia, dehydratácie pokožky, suchosti a iných nepríjemných problémov. Prípravok zjemňuje pokožku, ale aj poškodené nechty, vďaka hĺbkovému pôsobeniu účinných látok v ňom obsiahnutých.

Promicil je schopný zastaviť spóry huby, výrazne zmenšiť oblasť infikovaných buniek a dokonca aj schopnosť množiť infekciu. To všetko  povedie k úplnej eliminácii huby. Pamätajte, že dlhodobá a neliečená onychomykóza môže viesť k následkom, ktoré netreba podceňovať, vrátane alergických reakcií, oslabenia imunity a mnohých ďalších komplikácií.

Spočiatku sa problém prejavuje ako praskanie, svrbenie, nadmerné potenie a nepríjemný zápach. Po krátkom čase sa však môžu objaviť prvé praskliny, extrémne bolestivé žlté nechty a silné nepohodlie pri chôdzi. Nakoniec  v poslednom štádiu sa môžu vyskytnúť hlboké trhliny,  veľmi silná bolesť a  dokonca aj strata nechtov.

Zloženie protiplesňového krému Promicil :

Promicil

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Ako sa očakávalo, Promicil používa iba prírodné zložky. Nižšie je uvedený zoznam s relevantnými aktivitami, ktoré uvádza oficiálna webová stránka produktu:

 • Castoreum s extraktom mumijo:   pôsobenie týchto zložiek je zamerané na podporu ničenia plesní prostredníctvom hĺbkovej dezinfekcie. Okrem toho sú schopné odstrániť svrbenie, urýchliť proces hojenia prípadných rán a bolestivých trhlín.
 • Extrakt z listov Aloe Vera s extraktom z brezovej kôry:   Tieto dva extrakty zabraňujú rozvoju patogénnej mikroflóry. V praxi vyživujú a zvlhčujú pokožku, upokojujú nadmerné potenie a z toho vyplývajúce nepríjemné pachy.
 • Monarda olej a nechtíkový extrakt:   Tieto dva prvky sú schopné vytvoriť ochranný film, ktorý zabraňuje rastu baktérií a tiež posilňuje nechtovú platničku.
 • Kanoe Propolis:   Zložka pomáha normalizovať fungovanie imunitného systému a tiež zlepšuje stav pokožky.

Výhody krému Promicil :

Aké sú skutočné výhody Promicilu ? Vďaka každodennému používaniu krému bude možné obnoviť správne funkcie pokožky nôh a nechtov.

Promicil preto podporuje  pohodu, rovnováhu pH pokožky, zdravie, ochranné bariéry,  krvný obeh a mikrocirkuláciu. Keď zhrnieme účinky krému, môžeme povedať, že je osviežujúci, upokojujúci a zjemňujúci. Ale ako ho použiť?

Jeho použitie si vyžaduje niekoľko jednoduchých opatrení potrebných na to, aby výrobok plnil svoju funkciu čo najlepšie. Musíme si uvedomiť, že Promicil by sa mal aplikovať na pokožku alebo nechty. Absorpcia masti začína takmer okamžite a môže okamžite pôsobiť v hlbších vrstvách tkanív. Pôsobením na bunkovej úrovni  sa plesňová infekcia najskôr spomalí a následne zlikviduje.

Práve z týchto dôvodov je vhodné aplikáciu krému v určitej frekvencii opakovať, aby sa zvýšila odolnosť voči infekciám spôsobeným mykózou. Na údržbu je však potrebný iba jeden cyklus. Podrobne, výrobca krému odporúča používať ho aspoň raz za mesiac, nanášať ho večer pred spaním podľa týchto jednoduchých pokynov:

 • Dôkladne si umyte a osušte nohy trením mäkkým uterákom.
 • Vytlačte malé množstvo produktu z fľaše.
 • Naneste Promicil na všetky chodidlá, pričom dávajte pozor, aby ste sa dostali aj do vnútra prstov.
 • Jemne masírujte, kým sa produkt úplne nevstrebe.

Keďže sa krém veľmi rýchlo vstrebáva, nie je potrebné nohy oplachovať.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Promicil

Recenzie a názory tých, ktorí krém Promicil :

Na webe nájdeme veľké množstvo  názorov na Promicil , ako na sociálnych sieťach, tak aj na fórach venovaných zdraviu všeobecne. Aby boli tieto recenzie zverejnené, bez rozdielu nachádzame mužov a ženy všetkých vekových kategórií, vrátane športovcov.

Posledne menované sú obzvlášť zraniteľné voči tomuto typu problému v dôsledku nadmerného potenia nôh. V každom prípade sa tieto názory  zdajú byť pozitívne,  až na niektoré platné a fyziologické výnimky.

Netreba dodávať, že  jedným z najviac oceňovaných aspektov Promicilu  je jeho úplne prírodné zloženie, ktoré vám umožňuje aplikovať produkt bez obáv z kontraindikácií a vedľajších účinkov. Mnohí používatelia sú tiež spokojní najmä s rýchlosťou krému.

Okrem toho je  Promicil podľa deklarácie schopný pôsobiť proti patogénnym baktériám tým, že bráni ich opätovnému rastu.

Okrem toho je masť schopná upokojiť zápaly nôh a nechtov, ale aj svrbenie pokožky, čím eliminuje typické nepríjemné pachy. Nakoniec Promicil  podporuje hojenie rán posilnením odolnosti pokožky. Stručne povedané, možno povedať, že používatelia krému potvrdzujú sľuby výrobcu.

Kde sa to dá kúpiť a aká je cena:

Promicil  nie je možné zakúpiť v žiadnom fyzickom obchode alebo domácej lekárni, tým menej v internetových obchodoch alebo na najznámejších obchodných platformách ako Amazon alebo Ebay. Na zdôvodnenie tohto výberu výrobcu uvádzame, že týmto spôsobom má možnosť kontrolovať distribúciu, pričom má istotu, že akýkoľvek iný produkt ponúkaný v rôznych kanáloch nie je ničím iným ako falzifikátom s prísadami pochybného pôvodu.

Čo sa týka ceny krému, vždy sa ju oplatí vedieť na oficiálnej stránke. Tá sa totiž môže časom meniť. Na veľmi krátky čas  je však k dispozícii výrazná zľava 50 % . Veľmi dobrá príležitosť vyriešiť veľmi nenávidený problém.

>>>-50% Cena – Oficiálna Stránka<<<

Vložiť komentár