PerkyCrave, podvod? Negatívne názory, fórum, lekáreň, cena, kde kúpiť

Krém na zväčšenie pŕs PerkyCrave je prípravok určený na zlepšenie a zväčšenie veľkosti a tvaru pŕs. Perky Crave ponúka krémy na zväčšenie pŕs, čo sú produkty navrhnuté tak, aby pomohli ženám dosiahnuť plnší a pevnejší vzhľad ich pŕs.

Dnes sa dozvieme o rôznych tvaroch a veľkostiach pŕs, ako aj o prirodzených metódach zväčšovania pŕs a spôsoboch, ako ich veľkosť zmenšiť. Bez ďalších okolkov prejdime k veci.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Typy prsníkov

Každý má svoj vlastný jedinečný tvar a veľkosť pŕs . Niektorí ľudia vytvorili klasifikácie pre tvary pŕs, ale všetky sú založené na vzhľade. Neexistuje žiadna oficiálna alebo lekárska klasifikácia tvaru prsníka.

Tu je niekoľko príkladov základných variácií tvaru prsníka:

 • Okrúhle  – prsia sú hore aj dole rovnako plné.
 • Východ-Západ  – Pravé a ľavé prsia prebiehajú od stredu hrudníka do strán. Vsuvky často smerujú opačným smerom.
 • Bočný postoj (široko nasadený)  – podobný ako pri východo-západnom tvare, so širším priestorom medzi prsiami.
 • Slza  – Prsia sú okrúhle. Spodná časť je o niečo širšia ako horná časť a má veľmi hladké línie.
 • Úzke  – Prsia sú tenké a bradavky smerujú nadol. Spodok je plnší ako vrch. Prsia sú dlhšie ako široké.
 • Asymetrické  – jeden prsník je výrazne väčší ako druhý.
 • Tvar zvončeka  – Prsia sú veľké, dole plné a hore užšie.
 • Skontrolujte tiež: GoldRevive , Visadore
Typy prsníkov

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Mení sa časom veľkosť vašich pŕs?

Tvar a veľkosť pŕs sú dané geneticky, no môžu sa zmeniť vplyvom tehotenstva a laktácie, intenzívneho tréningu alebo náhlych výkyvov hmotnosti. Môžete tiež zaznamenať viditeľné zmeny v určitých bodoch menštruačného cyklu.

Prsia sa môžu dočasne zväčšiť počas tehotenstva alebo dojčenia. Niekedy môže tvar pŕs súvisieť s prírastkom hmotnosti alebo sexuálnym vzrušením.

Niektoré lieky môžu tiež spôsobiť opuch prsníka. Niektorí ľudia to pozorujú pri užívaní antikoncepčných tabliet.

Asymetrické prsia sú zvyčajne normálne

Nikto nemá dokonale symetrické telo. Nie je preto prekvapujúce, že ľavé a pravé prsia sa môžu líšiť veľkosťou, tvarom, objemom a umiestnením.

V roku 2006 zverejnil britský vedecký časopis  Breast Cancer Research  údaje, ktoré ukazujú, že iba jedna žena z 504 má symetrické prsia.

Odborníci z Emory University School of Medicine v Atlante v štáte Georgia zistili, že v 62 percentách prípadov je ľavý prsník väčší ako pravý.

U niektorých ľudí rozdiel nie je badateľný, u iných môže byť jeden prsník o celú veľkosť väčší ako druhý.

To je zvyčajne normálne, najmä u dospievajúcich dievčat, ktorých telo sa ešte len vyvíja.

Ak sa jeden prsník náhle zväčší ako druhý, môže byť dobré poradiť sa s lekárom, aby sa vylúčilo niečo vážne.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

PerkyCrave

Čo je PerkyCrave a na čo slúži?

Sada krémov a kapsúl na zväčšenie pŕs PerkyCrave je sada produktov určených na zlepšenie veľkosti a vzhľadu prsníkov. Súprava obsahuje lokálny krém a perorálne kapsuly obsahujúce prírodné zložky, ktoré podporujú rast a pevnosť pŕs. Tieto produkty Perky Crave sa používajú v kombinácii na dosiahnutie optimálnych výsledkov zväčšenia pŕs.

Zamýšľané použitie

Nižšie sú uvedené prípady, v ktorých sa odporúča používať kapsuly a krém PerkyCrave na zväčšenie pŕs

 • Pre ženy, ktoré chcú prirodzene zväčšiť veľkosť a pevnosť svojich pŕs.
 • Pre tých, ktorí chcú zlepšiť vzhľad svojich pŕs po dojčení alebo chudnutí.
 • Pre ženy, ktoré chcú upraviť asymetriu alebo nedostatok objemu v prsiach.
 • Pre ľudí, ktorí si chcú zlepšiť sebavedomie a sebaúctu súvisiace so vzhľadom svojich pŕs.
 • Ženy, ktoré hľadajú nechirurgickú a bezpečnú alternatívu k zväčšeniu prsníkov.
 • Pre tých, ktorí uprednostňujú produkty na báze prírodných zložiek na starostlivosť a zväčšenie pŕs.
 • Ľudia, ktorí chcú dosiahnuť viditeľné a dlhotrvajúce výsledky vo veľkosti a tvare svojich pŕs.

Ako funguje PerkyCrave ?

Krém a kapsuly na zväčšenie pŕs PerkyCrave sa navzájom dopĺňajú a podporujú rast a pevnosť pŕs. Tieto produkty obsahujú kombináciu prírodných zložiek, starostlivo vybraných pre ich stimulačné a omladzujúce vlastnosti.

Kapsuly Perky Crave sa užívajú perorálne a sú navrhnuté tak, aby pôsobili zvnútra tela. Zložky obsiahnuté v kapsulách stimulujú produkciu ženských hormónov, ako je estrogén, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri vývoji a raste pŕs. Okrem toho tieto zložky pomáhajú zlepšiť krvný obeh v oblasti pŕs, čo pomáha dodávať základné živiny a stimuluje rast buniek.

Krém PerkyCrave sa však aplikuje priamo na pokožku pŕs. Tento krém s hladkou, nemastnou konzistenciou obsahuje hydratačné zložky, výživné látky a rastlinné výťažky, ktoré vyživujú pokožku a zlepšujú pružnosť a pevnosť. Krém aplikovaný jemnými masážami zároveň stimuluje lokálny krvný obeh a pomáha aktívnym zložkám prenikať do prsných tkanív, čím podporuje rast a napínanie prsníkov.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

PerkyCrave

PerkyCrave ingrediencie (zloženie)

Tu je súhrn zložiek a ich účinkov v prípravku na zväčšenie pŕs Perky Crave :

 • Mikroenkapsulovaný pupalkový olej : Tento olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, ako je kyselina gama-linolénová (GLA), ktorá podporuje hormonálne zdravie a produkciu estrogénu. Štúdie preukázali výhody pupalkového oleja na zdravie pokožky a prsného tkaniva.
 • Kyselina pantoténová : Tiež známa ako vitamín B5, kyselina pantoténová je nevyhnutná pre bunkový metabolizmus a syntézu hormónov. Predpokladá sa, že prispieva k hormonálnej rovnováhe a vývoju prsníkov. 
 • Extrakt z listov a kvetov červenej ďateliny : Červená ďatelina je známa svojim obsahom izoflavónov, rastlinných zlúčenín pôsobiacich ako fytoestrogény. Bolo navrhnuté, že izoflavóny môžu pomôcť zvýšiť veľkosť a pevnosť pŕs. 
 • Vitamín B6 : Vitamín B6 hrá dôležitú úlohu v hormonálnej regulácii. Súvisí so syntézou neurotransmiterov a produkciou pohlavných hormónov. Štúdie preukázali jeho vplyv na vývoj a udržiavanie prsného tkaniva (4).
 • Výťažok zo semien senovky gréckej : Senovka grécka je rastlina tradične používaná na stimuláciu produkcie mlieka a zlepšenie zdravia prsníkov. Niektoré štúdie naznačujú, že senovka grécka môže mať priaznivý vplyv na veľkosť a tvar pŕs (5). 
 • Extrakt z koreňa Ruscus : Ruscus je známy svojimi protizápalovými a antioxidačnými vlastnosťami. Pre svoje priaznivé účinky na krvný obeh a zdravie tkanív sa používa v kozmetických výrobkoch. 

Nebezpečenstvá, účinnosť, výhody PerkyCrave

Produkty na zväčšenie pŕs Perky Crave majú niekoľko výhod. Tu je zoznam jeho výhod:

 • Zväčšenie veľkosti a pevnosti pŕs: Vybrané zložky PerkyCrave sú formulované tak, aby stimulovali rast a pevnosť pŕs, čo môže viesť k ich zväčšenému a pevnejšiemu vzhľadu.
 • Prírodné ingrediencie: Produkty Perky Crave sú vyrobené zo starostlivo vybraných prírodných ingrediencií, čo z nich robí bezpečnejšiu a jemnejšiu možnosť starostlivosti o prsia.
 • Kombinovaná receptúra: Kombinácia kapsúl a krému poskytuje komplexný prístup k zväčšeniu pŕs, pretože pôsobia zvnútra aj zvonka tela a poskytujú lepšie výsledky.
 • Zlepšené sebavedomie a sebavedomie: Dosiahnutím uspokojivejšieho vzhľadu pŕs mnoho žien pociťuje zvýšenie sebavedomia a sebaúcty, čo môže mať pozitívny vplyv na ich osobný a spoločenský život.
 • Jednoduché a pohodlné použitie: Kapsuly aj krém sa ľahko nanášajú a možno ich ľahko integrovať do vašej každodennej starostlivosti o telo.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Spôsob použitia PerkyCrave , leták, návod

Podľa pokynov a letáku sú nižšie uvedené kontraindikácie, vedľajšie účinky, spôsob použitia a uchovávania lieku.

Kontraindikácie

Aj keď sú prípravky na zväčšenie pŕs Perky Crave väčšinou bezpečné a dobre tolerované, treba brať do úvahy možné kontraindikácie a preventívne opatrenia. Nižšie sú uvedené možné kontraindikácie:

 1. Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva a dojčenia sa odporúča vyhýbať sa používaniu prípravkov na zväčšenie pŕs, pretože môžu narúšať prirodzené hormonálne zmeny a zdravie bábätka.
 2. Alergie a precitlivenosť: Ak ste alergický alebo precitlivený na niektorú zo zložiek obsiahnutých v PerkyCrave , odporúča sa zdržať sa používania produktov, aby ste sa vyhli možným vedľajším účinkom.
 3. Choroby alebo stavy: Ak máte nejaké už existujúce ochorenia alebo stavy, ako sú hormonálne poruchy, ochorenia prsníkov alebo iné zdravotné problémy, pred použitím produktov sa poraďte so svojím lekárom, aby ste sa uistili, že sú bezpečné a zdravé. vhodné pre vás.
 4. Liekové interakcie: Ak užívate iné lieky alebo doplnky, je dobré poradiť sa so svojím lekárom, aby ste sa vyhli možným nežiaducim interakciám so zložkami PerkyCrave .

Vedľajšie účinky

Produkty PerkyCrave na zväčšenie pŕs sú väčšinou bezpečné a dobre tolerované. V niektorých prípadoch sa však môžu vyskytnúť určité vedľajšie účinky. Nasledujúce vedľajšie účinky sú možné:

 1. Podráždenie pokožky: V zriedkavých prípadoch môže krém u niektorých ľudí spôsobiť podráždenie alebo začervenanie pokožky. Ak sa vyskytnú akékoľvek vedľajšie účinky, odporúča sa prerušiť užívanie a poradiť sa s lekárom.
 2. Mierne gastrointestinálne poruchy: Niektorí ľudia môžu počas užívania kapsúl pociťovať mierne gastrointestinálne poruchy, ako je žalúdočná nevoľnosť alebo nevoľnosť. Tieto vedľajšie účinky sú zvyčajne prechodné a samy vymiznú. Ak pretrvávajú alebo sa zhoršujú, poraďte sa so svojím lekárom.
 3. Alergické reakcie: V zriedkavých prípadoch sa u ľudí môže vyskytnúť alergická reakcia na niektorú zo zložiek PerkyCrave . Ak sa objavia príznaky ako svrbenie, opuch, ťažkosti s dýchaním alebo vyrážka, prerušte používanie a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Ako užívať, ako užívať

Kapsuly: Odporúča sa užívať 2 kapsuly denne v odporúčanej dennej dávke. Dôležité je vypiť asi 300 ml vody.

Krém: Ak chcete použiť krém, naneste malé množstvo na oblasť pŕs dvakrát denne. Odporúča sa vykonávať jemné masáže krúživými pohybmi, začínajúc od spodnej časti pŕs až po ramená. Krém sa ľahko vstrebáva a nezanecháva mastnú ani lepkavú vrstvu. Upozorňujeme, že krém je určený len na vonkajšie použitie.

Ako skladovať

Skladujte na chladnom a suchom mieste.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

PerkyCrave

Účinok používania PerkyCrave

Účinky kapsúl a krému na zväčšenie pŕs PerkyCrave sa môžu líšiť od človeka k človeku. Tu je zoznam možných účinkov, ktoré niektoré ženy hlásili pri používaní týchto produktov:

 • Zväčšenie veľkosti a objemu pŕs: Mnoho žien zaznamenalo zväčšenie veľkosti a plnosti svojich pŕs po pravidelnom používaní Perky Crave a dodržiavaní príslušných pokynov.
 • Zlepšená pevnosť a tesnosť: Pri použití krému a kapsúl v kombinácii niektoré ženy zaznamenali zlepšenú pevnosť a napnutie pŕs, čo im môže poskytnúť zdvihnutý a pevnejší vzhľad.
 • Väčšie sebavedomie a spokojnosť s telom: Pozitívne výsledky vo veľkosti a tvare pŕs spôsobili, že mnohé ženy sa cítia sebavedomejšie a spokojnejšie so svojím fyzickým vzhľadom, čo zlepšilo ich sebavedomie a sebaúctu.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Tu je niekoľko názorov a komentárov od skutočných používateľov z fór

“„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s krémom na zväčšenie pŕs PerkyCrave . Vždy som sa cítila neisto kvôli svojim malým prsiam, čo ovplyvnilo moje sebavedomie a sebavedomie. Po preskúmaní niekoľkých možností som sa rozhodol vyskúšať PerkyCrave a som spokojný s výsledkami.

Začal som užívať kapsuly podľa pokynov, dve denne s vodou. Postupne som si všímala zmeny v pevnosti a objeme mojich pŕs. Bola som milo prekvapená, ako plnšie a pevnejšie vyzerali moje prsia. Navyše tento proces bol úplne prirodzený, bez chirurgického zásahu.

Nevyhnutnou súčasťou mojej každodennej starostlivosti bol aj doplnkový krém. Aplikoval som ho dvakrát denne, jemne vmasíroval krúživými pohybmi. Krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastnú vrstvu. Pri dôslednom používaní som si všimol výrazné zlepšenie jemnosti a textúry mojej pokožky, čo prispelo k mladšiemu a zdravšiemu vzhľadu.“

“„Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti s krémom na zväčšenie pŕs PerkyCrave . Ako herečka som sa vždy snažila cítiť bezpečne vo svojom tele, k čomu patria aj moje prsia, vďaka ktorým sa v úlohách, ktoré hrám, cítim pohodlne a sebavedomo.

Po preskúmaní rôznych možností som sa rozhodol vyskúšať Perky Crave a nemôžem byť spokojnejší s výsledkami. Začal som užívať kapsuly podľa pokynov a postupne som si všimol zvýšenie veľkosti a plnosti mojich prsníkov. Malo to výrazný vplyv na moje sebavedomie a na to, ako sa cítim na javisku a pred kamerami.

Krém je dokonalým doplnkom kapsúl. Aplikujem ho dvakrát denne, jemne vmasírujem krúživými pohybmi. Krém sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastné zvyšky, čo je pre niekoho z mojej profesie ideálne. S pokračujúcim používaním som si všimol citeľné zlepšenie pevnosti a celkového vzhľadu mojich pŕs, čo mi dodalo väčšiu dôveru v môj fyzický vzhľad.

>>>-50% Cena – Oficiálna webová stránka<<<

Vložiť komentár